پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جزییات پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف

تاریخ خبر: // کد خبر: 284851 // // //


جزییات پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، از برقرار بودن پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی برای پروازهای اروپایی به جز محدودیت‌های کشورهای مختلف برای جلوگیری از شیوع کرونا نداریم.


جزییات پروازهای اروپایی به ۱۰ مقصد مختلف

چندی پیش اروپا اعلام کرد که همه پروازهای ایران به مقاصد مختلف خود را ممنوع کرده است و مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که لغو پروازهای اروپایی این شرکت هواپیمایی ارتباطی با ویروس کرونا ندارد و در ادامه فشارهای آمریکایی‌ها به صنعت هوانوردی ایران اعمال شده است.

اما ۴۸ ساعت بعد ایران‌ایر اعلام کرد که با همکاری سازمان هواپیمایی کشوری و رایزنی وزارت امور خارجه پروازها به اروپا مجددا برقرار شده است.

معصومه اصغرزاده درباره جزییات این پروازها گفت: در حال حاضر پروازهای اروپایی ایران‌ایر به مقاصد پاریس، لندن، فرانکفورت، کلن و غیره انجام می‌شود و برای پروازها به مقصد میلان نیز منتظر مشخص شدن وضعیت فرودگاه میلان هستیم.

وی با بیان این‌که در حال حاضر هیچ مشکل و مسئولیتی برای پروازهای اروپایی نداریم مگر آنکه فرودگاهی به علت شیوع ویروس‌کرونا پروازهایش را لغو کرده باشد، افزود: یکی از مشکلات در این زمینه این است که به عنوان مثال فرودگاه هامبورگ اعلام کرده که مسافران و کروی پروازی باید ۱۴ روز قرنطینه شوند و به همین دلیل پروازهای ما فعلا به هامبورگ انجام نمی‌شود، چرا که نمی‌توانیم کروی پروازی خود را ۱۴ رو در این شهر نگه داریم.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار کرد: پروازهای ایران‌ایر به آمستردام و گتنبرگ نیز به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا انجام نمی‌شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو