پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هیچ یک از پروازهای هما به دلیل مشکلات بهداشتی لغو نشده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 285203 // // // خبر مهم


هیچ یک از پروازهای هما به دلیل مشکلات بهداشتی لغو نشده است

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: علی رغم اوج شیوع کرونا، خلبانان، مهمانداران، متخصصان مهندسی و تعمیرات و خدمات فرودگاهی همچنان در حال خدمت‌رسانی به مسافران هستند.


هیچ یک از پروازهای هما به دلیل مشکلات بهداشتی لغو نشده است

از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، تمامی کارکنان عملیاتی «هما» اعم از خلبانان، مهمانداران، متخصصان مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، کترینگ و حراست در تمامی ایستگاه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همانند سربازان سلامتی در بخش مسافرت هوایی، فعال هستند که این نشان‌دهنده عزم کارکنان این شرکت برای ارائه خدمات در این شرایط و تأمین پروازهای پاک و ایمن برای هموطنان است.

با توجه به تقاضای مسافرت هوایی در این ایام، تمامی پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه مسافرت هوایی انجام می‌شود و تمامی کارکنان عملیاتی هما تلاش دارند در شرایط حاضر، پروازهای این شرکت هواپیمایی با رعایت موازین و نکات بهداشتی انجام شود، به طوری که تاکنون هیچ پروازی به دلیل مشکلات بهداشتی از طرف هما لغو نشده است.

همچنین مرکز پزشکی هوایی هما برای تمام خلبانان و مهمانداران این شرکت، دستورالعمل‌های لازم را در زمان مواجهه با مسافر و رعایت حفاظت فردی ارائه کرده است.

در بخش خدمات فرودگاهی نیز به کارکنان هما در تمام ایستگاه‌های پروازی این شرکت اعم از پذیرش مسافر و کارکنان حاضر در رمپ، به ویژه در استان‌های پر خطر، تأکید شده است تا در تمامی مراحل پرواز، دستورالعمل‌های ابلاغی برای پیشگیری و ایمن‌سازی پروازها را اجرا کنند.

گفتنی است، در شرایط شیوع کرونا در کشور، کارکنان هما سعی دارند با تلاش شبانه‌روزی، اتخاذ تمهیدات لازم و رعایت دستورات بهداشتی، پروازهایی پاک و ایمن برای مسافران هما فراهم کنند و از این رو همانند سربازان سلامتی در خط مقدم مبارزه با گسترش ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند.

همچنین ناوگان فعال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) روزانه قبل و بعد از هر پرواز در تمامی ایستگاه‌های پروازی ضدعفونی می‌شوند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو