پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حذف دو روز از جدول پروازی فرودگاه بجنورد

تاریخ خبر: // کد خبر: 286116 // // // // //


حذف دو روز از جدول پروازی فرودگاه بجنورد

مدیر فرودگاه بجنورد گفت: با حذف ۲ برنامه پروازی هفتگی این فرودگاه، شمار پروازهای مرکز استان خراسان شمالی در مسیر تهران – بجنورد و بالعکس به ۷ پرواز در هفته کاهش یافت.


حذف دو روز از جدول پروازی فرودگاه بجنورد

محمدابراهیم قدمگاهی اظهار داشت: بر این اساس در جدول جدید پروازی این فرودگاه، شرکت آسمان در روزهای سه شنبه و ایران ایر نیز در روزهای یکشنبه پروازی نخواهد داشت.

پیش از این در هفته ۹ برنامه پروازی توسط شرکت های ایران ایر، ماهان و آسمان در این مسیر هوایی انجام می شد.

مدیر فرودگاه بجنورد با بیان اینکه این شرکت ها برنامه پروازی خود را تا تاریخ سوم آبان ماه سال ۹۹ اعلام کرده اند، افزود: هم اکنون ایرلاین های آسمان، ماهان و ایران ایر در تمام طول هفته، به جز روزهای سه شنبه پرواز دارند.

قدمگاهی اظهار داشت: هم اکنون شرکت ماهان در روزهای شنبه، پنجشنبه و جمعه، شرکت آسمان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و ایران ایر نیز در روز چهارشنبه برنامه پروازی دارد.

مدیر فرودگاه بجنورد گفت: از ابتدای اسفندماه تاکنون هزار و ۴۹۰ نفر از طریق پروازهای فرودگاه بجنورد جابه‌جا شده‌اند و حال آنکه این رقم پارسال در همین بازه زمانی ۹۷۶ نفر بوده است.

شرکت های هواپیمایی ماهان، ایران ایر و آسمان در سال جاری تعداد زیادی از پروازهای فرودگاه بجنورد را به علت مشکلات فنی، ملاحظات بازرگانی، آب و هوایی و یا بدون اقامه دلیلی خاص لغو کرده اند.

تعداد پروازهای فرودگاه بجنورد در سال گذشته و اوایل سال جاری حتی به سه پرواز در روز نیز رسید که با پیگیری های زیاد از سوی مسوولان استان به تدریج به ۹ پرواز در روز رسید اما دوباره این شرکت ها برنامه پروازی خود را کاهش می دهند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو