پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک مدیران ارشد صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آغار سال 1399

تاریخ خبر: // کد خبر: 286299 // // // // خبر مهم


پیام تبریک مدیران ارشد صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آغار سال 1399

مدیران صنعت هوانوردی کشور در پیام هایی جداگانه اقدام به تبریک عید نوروز و تبریک سال 99 نموده اند. گزارش زیر به پیام نوروزی وزیر محترم راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت فرودگاهها و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ، پرداخته است. بنظر شما جای پیام نوروزی آقای مهندس عابدزاده ، مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری، خالی نیست!!!


پیام تبریک مدیران ارشد صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آغار سال 1399

مدیران صنعت هوانوردی کشور در پیام هایی جداگانه اقدام به تبریک عید نوروز و تبریک سال 99 نموده اند. گزارش زیر به پیام نوروزی وزیر محترم راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی، پرداخته است. بنظر شما جای پیام نوروزی آقای مهندس عابدزاده، مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری، خالی نیست!!!

پیام نوروزی وزیر راه و شهرسازی به مناسب آغاز سال 99

وزیر راه و شهرسازی در پیامی ضمن تبریک عید نوروز به هموطنان، گفت: امیدوارم سال ۱۳۹۹ پر از خیر و برکت برای کشور ایران باشد و در جهت پیشرفت کشور و کیفیت بخشی به زندگی مردم دستاوردهای بیشتری تحصیل کنیم. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در پیامی سال جدید را به هموطنان تبریک گفت و با بیان این که امیدوارم سال ۱۳۹۹، سالی پر از خیر و برکت برای مردم ایران باشد، تصریح کرد: سال ۹۸ سال سختی بود، فراز و نشیب و تلخی و شیرینی بسیار داشت، بلایای طبیعی فراوانی داشتیم و این اواخر نیز شیوع ویروس کرونا کاممان را تلخ کرد و علاوه بر این شاهد وضع شدیدترین تحریم‌ها علیه کشور بودیم. وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با لطف خدای متعال دشمنان مایوس شدند و نتیجه ای که به دست آمد، این بود که توانستیم در این سال بحرانی، بالاترین راندمان را در توسعه زیربناهای کشور داشته باشیم. طی سال های اخیر موفق شدیم آزادراه‌ها، خطوط ریلی، فرودگاه‌ها، بنادر و زیرساخت‌های دیگری که در فرایند اجرای بعضی از آنها سال‌های طولانی زمان صرف شده بود را در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید به منصه ظهور برسانیم. او با اشاره به این که نهضتی در بخش ساخت و ساز مسکن ایجاد کردیم، ادامه داد: تعداد زیادی از شهروندان امسال صاحبخانه شدند و انشاءالله در سال آینده و تا سال ۱۴۰۰ کسانی که ثبت نام کرده‌اند، صاحبخانه شوند و ما نیز در نهضت خانه‌سازی رکورد ثبت کنیم. وی افزود: وزارت راه و شهرسازی در راستای باورهای اعتقادی و تعهدات اجتماعی خود در تمام مشکلات و گرفتاری ها در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارد. از زمانی که بحث کرونا مطرح شد و وزارت بهداشت اطلاعیه‌های اولیه را به منظور پیشگیری از شیوع آن ارایه کرد ما در رکاب وزارت بهداشت قرار گرفتیم و کنترل مبادی ورودی کشور و فرودگاه‌ها را در دستور کار قرار دادیم و غربالگری با حضور متخصصان وزارت بهداشت انجام شد. وزیر راه و شهرسازی اظهارکرد: به عنوان عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا و رییس کمیته حمل و نقل ستاد ملی مبارزه با کرونا تمام پروتکل ها را در ترمینال‌ها، پایانه‌های مرزی، ایستگاه‌های راه آهن و همچنین در سامانه اتوبوس‌ها، فرودگاه‌ها و قطارها برای حفظ سلامت مردم اجرایی کردیم. وی اضافه کرد: برای ما بسیار حایز اهمیت است که زندگی مردم آسیب نبیند، باز نگه داشتن راه‌ها و پایدار نگه داشتن سیستم حمل و نقل عمومی در جهت این که مایحتاج مردم به دست شان برسد، یک اصل مسلم برای ماست. به مردم این اطمینان را می دهیم که حتی برای یک لحظه هم سیستم مدیریت حمل و نقل توقف نداشته و نخواهد داشت. اسلامی با بیان اینکه ما همواره در کنار مردم بوده و خواهیم بود، اظهار کرد: هدف ما ایمن سازی مسیرها، کنترل ورودی ها و خروجی ها، برقراری خط تدارکات و پشتیبانی نیازمندی‌ها و مایحتاج است و در این راه لحظه ای درنگ نخواهیم کرد. وی تاکید کرد: باید همه دست به دست هم دهیم تا بر ویروس کرونا غلبه کنیم و در این مسیر باید از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده، ماندن در خانه را جدی بگیریم واز خداوند متعال بخواهیم بلاها را از این کشور دور کند. وی افزود: امیدوارم امسال پر از خیر و برکت برای کشور ایران باشد و در جهت پیشرفت کشور و کیفیت بخشی به زندگی مردم دستاوردهای بیشتری تحصیل کنیم.

پیام نوروزی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مناسب آغاز سال 99

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با تبریک فرا رسیدن نوروز 1399 اظهار امیدواری کرد؛ با امید، همکاری و تلاش مضاعف کارکنان، متخصصین و مدیران شرکت با پشتوانه خانواده بزرگ صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی، ایران اسلامی را به سمت اهداف بلند و پیشرفت و موفقیت پیش برده و با افزایش کیفیت خدمات، ارتقای ایمنی در خدمات فرودگاهی و ناوبری هوایی علاوه بر رضایت حق تعالی موجب خشنودی مردم قدردان سرزمین عزیزمان باشیم.
سیاوش امیرمکری در این پیام آغاز سال نو و بهار طبیعت را به همکاران و خانواده آنان در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک و شادباش گفت و سال 1399 را سالی سرشار از سلامتی و سعادت و آرامش از درگاه حق تعالی مسئلت کرد. در این پیام آمده است: «سال گذشته، برگ زرین دیگری در تاریخ سرافرازی این سرزمین به ویژه در حوزه های پیشرفت به خصوص در صنعت هوایی و فرودگاهی ثبت گردید و این موضوع با تلاش خستگی ناپذیر و مجاهدت مردان و زنان شاغل در شرکت فرودگاه ها میسر گردید که با وجود تمام تنگناها و مشکلات توانسته اند چرخ این صنعت به ویژه کار حساس ناوبری هوایی و مدیریت آسمان ایران را به گونه یی غرورآمیز به انجام رسانند. سال جاری که در آغاز آن قرار داریم با امید به یاری حق تعالی می تواند با امید، همکاری و تلاش مضاعف کارکنان، متخصصین و مدیران شرکت با پشتوانه خانواده بزرگ صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی، ایران اسلامی را به سمت اهداف بلند و پیشرفت و موفقیت پیش برده و با افزایش کیفیت خدمات، ارتقای ایمنی در خدمات فرودگاهی و ناوبری هوایی علاوه بر رضایت حق تعالی موجب خشنودی مردم قدردان سرزمین عزیزمان باشیم. ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی به تمامی همکاران و زمزمه دعای یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال برای تمامی همکاران و خانواده گرامی آنها در سال جدید بهترین ها شامل سلامتی، سعادت و آرامش را از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.”

پیام نوروزی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به مناسب آغاز سال 99

⁣یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر اللیل والنهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگر باره جوان خواهدشد

با سلام و احترام، حلول سال نو و تقارن آن با مبعث پیامبر مکرم اسلام را به خانواده بزرگ هواپیمایی ایران تبریک وتهنیت عرض می کنم و از خداوند سبحان خاضعانه سالی سرشار از سلامتی وعافیت و خیر و برکت و شادکامی برای همه مسئلت دارم .
ارادتمند، سامانی

منابع :با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی / شرکت فرودگاه ها / کانال تلگرامی انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو