پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رسیدگی به ۱۳ شکایت در مورد تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی

تاریخ خبر: // کد خبر: 287400 // // // //


رسیدگی به ۱۳ شکایت در مورد تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی

احمد حمزه‌زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از رسیدگی به ۱۳ شکایت در مورد تاسیسات گردشگری استان خبر داد.


رسیدگی به ۱۳ شکایت در مورد تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی

احمد حمزه‌زاده با بیان این‌که شکایات در مورد تاسیسات گردشگری در سامانه ملی ثبت می‌شود، ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده و ابطال سفرهای درون و برون مرزی، برخی از هموطنان عزیز در خصوص عملکرد تاسیسات گردشگری اعم از ابطال بلیط، تور و هتل شکایاتی داشته‌اند که معاونت گردشگری استان به طور مستمر به رسیدگی و رفع آن‌ها می‌پردازد.

وی ادامه داد: در این راستا کارشناسان معاونت گردشگری استان از ۲۸ اسفند ماه ۹۸ تا ۲ فروردین، ۱۳ مورد شکایت ثبت شده در خصوص عملکرد تاسیسات گردشگری اعم از کنسلی تور و پرواز، کنسلی اقامت و … را مورد بررسی و رسیدگی قرار داده‌اند و تمامی موارد حل و فصل شده است.

وی به اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره کرد و گفت: در این راستا اقداماتی نظیر تماس با شاکی، تماس با مدیریت مجموعه ذیربط، گزارش به مرجع ۰۹۶۲۹ و اطلاع رسانی به شاکی و جلب رضایت آن‌ها پس از رسیدگی به شکایات انجام شده و در صورت عدم رضایت شاکی از مراحل انجام گرفته، موارد مذکور به کمیته بدوی شکایات ارجاع داده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، حمزه زاده در پایان، تاکید کرد: هم‌وطنان محترم در صورت داشتن هرگونه شکایت از عملکرد تاسیسات و واحدهای گردشگری می‌توانند با شماره ۳۵۵۴۶۰۴۰ و سامانه ملی ۰۹۶۲۹ تماس حاصل کنند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو