پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ترس از سقوط هواپیما، مسافران را دست به دعا کرد + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 287594 // // //


ترس از سقوط هواپیما، مسافران را دست به دعا کرد + فیلم

فیلم و تصاویر منتشر شده که توسط یکی از مسافران پرواز RayanAir ضبط شده است نشان می‌دهد مسافران گرفتار شده در طوفان سخت و سهمگین دنیس بخاطر لرزش های شدید هواپیما و تغییر جهت های ناگهانی‌اش به جهت های مختلف، دچار ترس و اضطراب شدید شده و با گریه دست به دعا برداشتند گویی این لحظات را اخرین لحظات زندگی خود می‌دانند.


ترس از سقوط هواپیما، مسافران را دست به دعا کرد + فیلم

فیلم و تصاویر منتشر شده که توسط یکی از مسافران پرواز RayanAir ضبط شده است نشان می‌دهد مسافران گرفتار شده در طوفان سخت و سهمگین دنیس بخاطر لرزش های شدید هواپیما و تغییر جهت های ناگهانی‌اش به جهت های مختلف، دچار ترس و اضطراب شدید شده و با گریه دست به دعا برداشتند گویی این لحظات را اخرین لحظات زندگی خود می‌دانند. این مسافران با ترس فراوان که وجودشان را فرا گرفته خیلی محکم صندلی های جلویی خود را گرفته‌اند و حتی عده‌ای هم از اضطراب و تکان های شدید به شدت حالشان بد شد.

این هواپیما که از وجده کرواسی به شهر بروگسل پایتخت بلژیک می‌رفت به طور متوسط حدود ۳ ساعت و ۴۰ دقیقه در آسمان بود و بعد از گذراندن ساعاتی سخت و التهاب آور، توانست با موفقیت در فرودگاه شارلوا بلژیک فرود بیاید.

این در حالی است که هزاران نفر از مردم انگلیس هم مجبور شدند در پی سیل و طغیان هایی که در کشورشان رخ داده است خانه هایشان را ترک کنند. طغیان هایی که گفته می‌شود از عواقب طوفان دنیس بوده و در 200 سال اخیر در این کشور بی سابقه است. بارش های فراوان در 4 روز متوالی سبب ایجاد سیلاب شده که خانه های مردم را در بر گرفته است.  در پی این اتفاق، مقالمات این کشور دستور تخلبه خانه ها را به مردم داده‌ و هشدار دادند که این شرایط اضطراری است و در صورت عدم تخلیه، شما در معرض خطر بوده و خود مسئول حفظ امنیتتان هستید.

گفته شده است همچنان شرایط اضطراری و هشدار سیل در بیشتر مناطق این کشور وجود دارد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو