پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ترمینال فرودگاه سمنان امسال افتتاح می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 288121 // // // //


ترمینال فرودگاه سمنان امسال افتتاح می شود

مدیر فرودگاه سمنان مهمترین توفیق این فرودگاه در سال 98 را تحقق انتظار طولانی اهالی این شهرستان و برقراری پرواز سمنان- مشهد عنوان کرد و گفت: ترمینال فرودگاه سمنان به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع امسال افتتاح می شود.


ترمینال فرودگاه سمنان امسال افتتاح می شود

مدیر فرودگاه سمنان مهمترین توفیق این فرودگاه در سال 98 را تحقق انتظار طولانی اهالی این شهرستان و برقراری پرواز سمنان – مشهد عنوان کرد و گفت: ترمینال فرودگاه سمنان به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع امسال افتتاح می شود.

حسین شجاعی با بیان این مطلب عنوان کرد: پرواز مسافری مسیر سمنان – مشهد پس از سال ها انتظار اهالی استان روزهای سه شنبه و جمعه توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می شود. این پرواز، نخستین پرواز فرودگاه است که با استقبال خوب مسافران همراه بوده و تلاش زیادی برای تامین امکانات رفاهی کامل در این فرودگاه انجام شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به همجواری سمنان با هشت استان دیگر و فراهم بودن شرایط جوی آفتابی (300 روز در سال) امکانات کافی برای برقراری پروازهای آموزشی و برپایی کلاس های تعمیر و نگهداری هواپیما در این فرودگاه فراهم است. همچنین فرودگاه سمنان به دلیل همجواری با پایتخت می تواند معین فرودگاه مهرآباد باشد.

مدیر فرودگاه سمنان با اشاره به اینکه این فرودگاه در مدت چهار سال، زودتر از موعد در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید، گفت: سال 99 شاهد افتتاح ترمینال فرودگاه با زیربنای 1500 مترمربع و مساحت 2200 مترمربع خواهیم بود. اجرای این پروژه اردیبهشت 97 شروع شده و تاکنون 70 درصد پیشرفت کرده است.

وی یکی از اولویت های برنامه ای مدیریت فرودگاه سمنان در سال آتی را افزایش پروازها در مسیرهای مختلف عنوان کرد و افزود: اکنون دو پرواز در هفته در مسیر مشهد – سمنان داریم که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شده و در نظر داریم از طریق رایزنی با شرکت های هواپیمایی مختلف مسیرهای پروازی جدید را در فرودگاه راه اندازی کنیم.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو