پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حفظ اشتغال و معیشت کارگران فرودگاه پیام در شرایط کرونایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 290291 // // //


حفظ اشتغال و معیشت کارگران فرودگاه پیام در شرایط کرونایی

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام خواستار مقاومت فعالان اقتصادی در برابر بحران فعلی کشور شد و بر حفظ حیات تولید و پاسداری از اشتغال و معیشت کارگران تاکید کرد.


حفظ اشتغال و معیشت کارگران فرودگاه پیام در شرایط کرونایی

نادر ثناگو مطلق با اشاره به اینکه کشورمان درگیر یک بیماری ناشناخته شده است گفت: این موضوع در کنار جنگ تحمیلی بر اقتصاد کشور، دور تازه ای از معضلات اقتصادی را دامن زده است.

وی گفت: یک بار دیگر در آزمونی سخت قرار گرفته‌ایم که بی شک شکوه ایستادگی و مقاومت و پایمردی می‌تواند پیروزی دیگری را برایمان به ارمغان بیاورد.

مدیر عامل فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان جهش تولید ادامه داد: این روزها، هم توسعه کشور نیازمند نقش آفرینی صنعتگران است و هم شهروندان با تداوم حرکت چرخه‌های اقتصادی کشور می‌توانند دلگرم به ادامه مقاومت خود در برابر بیماری کرونا باشند.

ثناگو مطلق با تاکید بر ایستادگی در حفظ تولید و تداوم شرایط کار و حفظ موقعیت شغلی افراد افزود: حضور امروز ما و خدمت رسانی به اقتصاد کشور مدیون سال‌ها تلاش و ایستادگی بوده؛ بنابراین بر ما تکلیف است با قدرت و همت بکوشیم و ضمن حفاظت از چرخه تولید و استمرار آن، نسبت به تحقق شعار سال برنامه ریزی مدونی داشته باشیم.

وی، ایثار و جانفشانی کادر پزشکی کشور را در قالب مدافعان سلامت حرکتی بزرگ و الگویی مناسب برای همه دانست و از همه فعالان اقتصادی خواست تا سهم خود را در حفظ حیات تولید و پاسداری از اشتغال کارگران در این شرایط به خوبی ایفا کنند.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو