پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قدردانی وزیر راه و شهرسازی از دست اندرکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 290630 // // //


قدردانی وزیر راه و شهرسازی از دست اندرکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

وزیر راه و شهرسازی در پیامی به رئیس، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مدیران فرودگاه های سراسر کشور از نقش آفرینی موثر دست اندرکاران در به بار نشستن طرح های فرودگاهی قدردانی کرد.


قدردانی وزیر راه و شهرسازی از دست اندرکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

محمد اسلامی در این پیام با اشاره به انبوه خاطرات تلخ و شیرین، از آن به عنوان تجربه ای یاد کرد که بدانیم و بتوانیم بیش از پیش بر پای خود بایستیم و با یاری حق تعالی و تکیه بر دانش و توانمندی و پشتیبانی ملت بزرگ ایران بر مشکلات و تنگناهای هر چند عظیم، فائق آمده و از هر ناگواری و سختی، برای سعادت و آسایش مردم و اعتلای ایران اسلامی فرصتی بیافرینیم.

وی در این پیام خطاب مسئولان شرکت فرودگاهها و مدیران فرودگاهی اظهار امیدواری کرده است؛ زین پس نیز با عنایات خداوند متعال و در پناه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و دعای مردم عزیز ایران اسلامی، این ملت بزرگ از هر گزند و بیماری بدور بماند و سال 1399 متفاوت از آنچه بر ما گذشت سالی همراه با گشایش در امور، افزونی سلامت و شادابی و موفقیت های روز افزون برای مردم عزیزمان باشد.

اسلامی در این پیام با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی همگام با ملت عظیم و الشان و با تاسی از فرامین مقام معظم رهبری و در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید، تاکنون از هیچ کوششی برای سعادتمندی و آسایش مردم عزیز ایران فرو گذار ننموده است، حاصل آن را به بار نشستن طرح های عظیم آزادراهی، ریلی ، فرودگاهی، بندری و … آغاز طرح اقدام ملی مسکن و چند صد پروژه بزرگ و کوچک دیگر عنوان کرد.

وی در پایان ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت از خداوند منان آرزوی توفیقات روز افزون همراه با سلامتی و سعادت را برای همه همکاران ارجمند و خانواده آنان مسئلت کرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو