پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 291153 // // //


اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آخرین اقدامات انجام شده در این مجموعه را برای مبارزه با ویروس کرونا تشریح کرد.


اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

محمدرضا کریمیان اظهار کرد: شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همگام با وزارت بهداشت از نخستین ارگان‌هایی بود که اقدامات خود را برای مبارزه با بیماری کووید ۱۹ آغاز کرد.

وی گفت: پایش مسافران ورودی از لحاظ داشتن علائم ابتلا به این بیماری، ضدعفونی مستمر ناوگان تاکسیرانی، سرویس های ایاب و ذهاب، ترمینال‌ها، ساختمان‌های اداری، مسیرهای دسترسی و محاوط شهر فرودگاهی، بخشی از اقداماتی بود که پس از تصویب در کمیته مبارزه با کرونا شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) که به دستور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این مجموعه تشکیل شده بود، انجام گرفت.

کریمیان ادامه داد :عملیات ضدعفونی در تمامی بخش‌های شهر فرودگاهی و پایش مسافران ورودی به کشور هم اکنون نیز بدون وقفه با نظارت پایگاه مراقبت بهداشت مرزی در حال انجام است و همچنین کلیه مسافران، نیروهای عملیاتی، مستقبلین و مشایعت کنندگان نیز پیش از ورود به ترمینال مسافری از نظر علائم ابتلا به بیماری کووید ۱۹ کنترل می شوند.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور، این طرح در فرودگاه امام (ره) نیز آغاز شده و سالن‌های ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه که در حال حاضر عملیاتی است، برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی علامت گذاری شدند.

پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از شیوع کرونا در شهر فرودگاهی، شیفت بندی کارکنان اداری و عملیاتی بود که در راستای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو