پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سه اولویت مهم حوزه منابع انسانی برای 6 ماهه اول سال جاری مشخص و ابلاغ شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 291381 // // // // خبر مهم


سه اولویت مهم حوزه منابع انسانی برای 6 ماهه اول سال جاری مشخص و ابلاغ شد

در سه حوزه آموزش و پژوهش، ساختارها و تشکیلات و پرسنلی و منابع انسانی اولویت های کاری ۶ ماهه اول سال ۹۹ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران براساس سیاست های مدیرعامل تهیه و ابلاغ شد.


سه اولویت مهم حوزه منابع انسانی برای 6 ماهه اول سال جاری مشخص و ابلاغ شد

احمد مظفر ضمن تبریک روز ملی منابع انسانی به همکاران ستادی و فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بسیاری از بزرگان این حوزه و دانشمندان جهانی موضوعات و نکات بسیار مهمی را درباره جایگاه منابع انسانی در سازمان ها مطرح کرده اند.

وی افزود: حوزه منابع انسانی به دلیل ضریب نفوذ بالایی که در هر سازمان دارد بسیار جایگاه مهمی است.

مظفر عنوان کرد: حوزه منابع انسانی محل اطمینان و پشتیبانی از مطالبات پرسنلی هر سازمان است. وی ادامه داد: مطالبات شامل سرمایه انسانی بعنوان مولفه مهم در تحقق اهداف سازمانی، تکریم ارباب رجوع، آموزش های تخصصی، ساختارها و تشکیلات، تعیین شرح وظایف، تعیین محل خدمت و موضوعات دیگر را شامل می شود.

مدیر کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش بیان داشت: حوزه منابع انسانی به دلیل تنوع وظایفی که دارد، جایگاه مهمی در سازمان ها داشته و نقش مهمی را ایفا می کند.

وی اظهار داشت: درخواست های متعددی از حوزه منابع انسانی می شود و از جهت اجابت درخواست همکاران، ما سعی کردیم براساس دیدگاه مدیرعامل، که توجه به سرمایه انسانی را به عنوان یکی از اولویت های مهم خود بیان کرده و برآن تاکید داشته اند، ما هم در چارچوب این دیدگاه بسیاری از فرایندهای پیچیده را اصلاح کردیم.

مظفر ادامه داد: با یک نگاه و برداشت مساعد از قوانین و مقررات موجود در جهت حل گرفتاری ها و مشکلات منابع انسانی و در جهت اجابت درخواست های همکاران پیش رفتیم.

وی اظهار امیدواری کرد: خوشبختانه اول رضایت مندی خدا و سپس رضایت مدیرعامل و سوم رضایت کارکنان حاصل شد.

وی رضایت مندی کارکنان را در سال گذشته بی سابقه عنوان کرد و گفت: دیدگاه و حمایت مدیرعامل، هیات مدیره و بخصوص معاون توسعه مدیریت و منابع تلاش و تعامل و همفکری کارشناسان حوزه منابع انسانی برای تحقق این موضوع بسیار مهم بوده است.

مدیر کل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش افزود: از دهم فروردین جزو اولین مدیرانی بودم که برنامه ها و اولویت های حوزه منابع انسانی را به حوزه های مربوطه ابلاغ کردم. مظفر بیان داشت: در سه حوزه آموزش و پژوهش، ساختارها و تشکیلات و پرسنلی و منابع انسانی اولویت های کاری ۶ ماهه اول سال ۹۹ را براساس سیاست های مدیرعامل تهیه و ابلاغ شد.

مظفر همچنین از پرداخت حقوق فروردین کارکنان براساس احکام افزایش ضریب سال ۹۹ برای اولین بار خبر داد و گفت: این مهم با تلاش شبانه روزی اداره کارگزینی انجام می شود. وی در پایان گفت: امیدواریم در ۶ ماهه اول سال جاری شاهد اقدامات خوبی در حوزه منابع انسانی، تشکیلات و آموزش باشیم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو