پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نتانیاهو دستور لغو تمامی پروازها به اسرائیل را صادر کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 291530 // // //


نتانیاهو دستور لغو تمامی پروازها به اسرائیل را صادر کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور تعلیق تمامی پروازها به فلسطین اشغالی را در بحبوحه شیوع ویروس کووید-۱۹ صادر کرد.


نتانیاهو دستور لغو تمامی پروازها به اسرائیل را صادر کرد

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تمامی پروازها به سرزمین‌های اشغالی را تا زمان اجرای طرح قرنطینه مسافران به حالت تعلیق درآورد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد تا زمانیکه مسئله قرنطینه تمامی مسافران ورودی در هتل‌های ویژه به طور قانونی حل و فصل شود، همه پروازها به سرزمین‌های اشغالی فلسطین تعلیق شود.

یک منبع آگاه به موضوع گزارش داد نخست‌وزیر دستور داده است تا همه پروازها به سرزمین‌های اشغالی متوقف شود تا زمانیکه همه مسافران به طور قانونی راهی قرنطینه شوند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیش‌تر گزارش دادند اتباع صهیونیست با پروازهای چارتر از نیویورک بدون هیچ گونه معاینه پزشکی یا قرنطینه در هتل‌های ویژه به منزل خود بازگشته اند.

پیش‌تر روزنامه جروزالم پست نوشت رژیم صهیونیستی با توجه به کمبود به کمبود شدید تجهیزات پزشکی و درمانی برای مقابله با شیوع کرونا، برای سربازان خود، یک میلیون ماسک از چین وارد کرد.

به گزارش این نشریه صهیونیستی، هواپیمای باری حامل بیش از یک میلیون ماسک جراحی برای نظامیان ارتش اسرائیل، سه شنبه شب در فرودگاه «بن گوریون» به زمین نشست. این اقدام با هدف محافظت از سربازان صهیونیست در برابر ویروس کرونا صورت گرفته است.

بنا به آخرین آمار منتشره در وب سایت ورداو میترز، تاکنون ۱۰ هزار و ۵۲۵ نفر در سرزمین‌های اشغالی به ویروس کرونا مبتلا شدند. از این تعداد ۹۶ نفر تاکنون جان خود را از دست داده اند.

شیوع ویروس کرونا از اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ در شهر «ووهان» چین آغاز شد و در حال حاضر به تمامی کشورها و مناطق مختلف در جهان سرایت پیدا کرده است.

به استناد جدیدترین آمار منتشره تا صبح امروز (شنبه)، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به یک میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۳۱ نفر رسیده است. براساس این آمار، ۱۰۲ هزار و ۷۳۴ نفر در جهان نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از مشرق نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو