پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی ایران‌ایر در فرودگاه بیرجند

تاریخ خبر: // کد خبر: 291613 // // // //


برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی ایران‌ایر در فرودگاه بیرجند

مدیرکل فرودگاه‍‌های استان خراسان جنوبی گفت: پروازهای هواپیمایی ایران ایر که پیش از این به دلیل مقابله با ویروس کرونا لغو شده بود مجدداً برقرار شد.


برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی ایران‌ایر در فرودگاه بیرجند

بر‌اساس اعلام روابط عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های خراسان جنوبی پروازهای هواپیمایی ایران ایر که از نهم فروردین بر اساس تصمیم ستاد مقابله با بیماری کرونا تا اول اردیبهشت لغو شده بود مجدداً از 20 فروردین برقرار شد.

عظیم طهماسبی با اعلام این خبر اظهار داشت: هواپیمایی ایران ایر پروازهای مسیر تهران-بیرجند-تهران خود را در طول هفته برقرار کرده و پروازهای مسیر مشهد ـ بیرجند ـ مشهد همچنان لغو است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی گفت: مجوز برقراری مجدد پروازها قبل از تاریخ اعلام شده توسط ستاد مقابله با بیماری کرونا صادر شده و این فرودگاه همچون گذشته آمادگی کامل جهت پذیرش پروازها را داشته و دستورالعمل‌های بهداشتی همچون چک مسافرین، ضدعفونی بار همراه مسافر، ضدعفونی ترمینال‌ها، نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی همچون گذشته صورت خواهد پذیرفت.

وی در زمینه پروازهای فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند در ایام تابستان گفت: برنامه تابستانی این فرودگاه همانند برنامه زمستانی با تعداد 28 پرواز در هفته آماده خدمت رسانی به مردم استان است.

طهماسبی عنوان کرد: پروازهای هواپیمایی آتا که روزهای یکشنبه و چهارشنبه در مسیر تهران-بیرجند-تهران برقرار بود همچنان لغو است و در مجوز ستاد ملی کرونا از ابتدای اردیبهشت ماه یا خرداد ماه با هفته‌ای دو پرواز در مسیر تهران-بیرجند-تهران مجدداً برقرار خواهد شد که پس از اعلام به این اداره کل اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‍‌های استان خراسان جنوبی گفت: هواپیمایی ایرتور تا آخر خرداد ماه علاوه بر روزهای سه شنبه روزهای یکشنبه نیز یک پرواز فوق العاده در مسیر تهران-بیرجند-تهران برقرار کرده که در حال رایزنی جهت افزایش پروازهای این ایرلاین به مرکز استان هستیم.

طهماسبی در زمینه پروازهای طبس نیز افزود: پروازهای فرودگاه طبس که از اوایل اسفند ماه لغو شده که پس از صدور مجوزهای لازم ستاد ملی کرونا با هفته‌ای دو پرواز در  روزهای یکشنبه و سه شنبه میزبان پرواز تهران – طبس – تهران برقرار و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت: پرواز هواپیمایی ماهان در مسیر تهران-بیرجند-تهران مورخ 28 الی 30 فروردین و چهارم و پنجم اردیبشهت ماه باطل اعلام شده است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو