پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بی نظمی ایران ایر، کار دست دانشجویان ایرانی در ایتالیا داد

تاریخ خبر: // کد خبر: 291850 // // // // // خبر مهم


بی نظمی ایران ایر، کار دست دانشجویان ایرانی در ایتالیا داد

کمتر از ۲۴ ساعت پیش از پرواز ایرانیان مقیم ایتالیا از رم به تهران، هواپیمایی ایران ایر، طی ایمیلی به مسافران این پرواز اعلام کرده است که این پرواز لغو شده است. شرکت هواپیمایی ایران ایر بدون ذکر دلیل مشخص، تنها به لزوم توجه به مسائل بهداشتی برای این پرواز اشاره کرده است.


بی نظمی ایران ایر، کار دست دانشجویان ایرانی در ایتالیا داد

کمتر از ۲۴ ساعت پیش از پرواز ایرانیان مقیم ایتالیا از رم به تهران، هواپیمایی ایران ایر، طی ایمیلی به مسافران این پرواز اعلام کرده است که این پرواز لغو شده است.

شرکت هواپیمایی ایران ایر بدون ذکر دلیل مشخص، تنها به لزوم توجه به مسائل بهداشتی برای این پرواز اشاره کرده است.

این در حالیست که این پرواز فوق‌العاده پیشتر با درخواست دانشجویان ایرانی مقیم ایتالیا و با هماهنگی وزارت خارجه، بهداشت و شرکت هواپیمایی ایران‌ایر برقرار شده بود.

حالا با لغو ناگهانی این پرواز بسیاری از این دانشجویان با مشکلات فروانی رو‌به رو شده‌اند. از یکسو بسیاری از مسافران این پرواز ساکن شهر‌های دیگر ایتالیا هستند و با مشکلات فراوان در دوران قرنطینه توانسته‌اند شهر‌های خود را به مقصد رم ترک کنند. از سوی دیگر برخی از این مسافران با فرض بر اینکه تا چند ماه آینده در ایران خواهند بود خانه‌های خود را تحویل داده‌اند و حالا جایی برای ماندن ندارند.

این در حالیست که روز چهارشنبه نخستین پرواز حامل ایرانیان مقیم ایتالیا از رم پرواز و در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست. مسافران که پیشتر تعهدنامه‌ای را در خصوص رعایت قوانین و مقررات بهداشتی تکمیل کرده بودند، بلافاصله از هواپیما راهی هتل کوثر شدند تا مورد معاینات پزشکی قرار گیرند. گفته می‌شود کسانی که نتیجه تست کرونای آن‌ها منفی باشد می‌توانند هتل را ترک و به منازل خود بروند.

با وجود اینکه تمام مسافران این پرواز تعهدنامه‌های مربوط را تکمیل کرده‌اند، لغو ناگهانی پرواز بدون ارائه توضیحات مشکلات فراوانی را برای این دانشجویان پدید آورده است.

پیگیری‌ها از شرکت هواپیمایی ایران ایر نشان می‌دهد تصمیم در خصوص لغو این پرواز با وزازت بهداشت بوده است، اما هنوز هیچ مقام رسمی در این رابطه اظهار نظر نکرده است.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از اکو فارس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو