پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز خلبانان پایگاه شکاری شهید یاسینی برای شکست کرونا + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 291855 // // //


پرواز خلبانان پایگاه شکاری شهید یاسینی برای شکست کرونا + فیلم

فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر با اشاره به ایجاد ایستگاه سلامت همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بوشهر گفت: برای مقابله با ویروس کرونا ۵۵۰ تخت نقاهتگاهی ویژه مقابله با بیماری کرونا در پایگاه هوایی بوشهر ایجاد شده است.


پرواز خلبانان پایگاه شکاری شهید یاسینی برای شکست کرونا + فیلم

امیرسرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب‌زاده با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران این روز را یادآور  مجاهدت‌های دلیرمردان ارتشی در عرصه‌های گوناگون از جمله 8 سال دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: 29 فروردین هر سال با رژه  نیروهای مسلح، اقتدار و توان دفاعی و بازدارندگی ارتش به نمایش گذاشته می‌شد ولی امسال به سبب  مقابله با ویروس کرونا، رژه مدافعان وطن و یاوران سلامت برگزار می‌شود.

وی از راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت همزمان با روز ارتش خبر داد و بیان کرد: 3 ایستگاه سلامت در 29 فروردین برای ارائه خدمات ارتش راه‌اندازی می‌شود که نیروهای متخصص ارتشی کار غربالگری، تب سنجی و ضدعفونی در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام می‌دهند.

فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه زیستی ارتش  برای مقابله با ویروس کرونا خاطر نشان کرد: این قرارگاه فعالیت‌های نیروهای مسلح را برای مقابله با ویروس کرونا در شهر بوشهر هدایت می‌کند و در این راستا روزانه 5 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده برای پاکسازی شهر و معابر بوشهر توسط خودروهای ویژه ارتش مصرف می‌شود.

امیر سرتیپ خلبان طالب‌زاده از تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در پایگاه هوایی بوشهر خبر داد و بیان کرد: با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک در پایگاه هوایی بوشهر تاکنون 15 هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده تولید و توزیع شده و هر شب 5 هزار لیتر از این مواد در ضدعفونی شهر بوشهر مصرف می‌شود.

وی از  ایجاد  و تجهیز مراکز نقاهتگاهی در پایگاه هوایی بوشهر خبر داد و  گفت: برای مقابله با ویروس کرونا 550 تخت نقاهتگاهی ویژه مقابله با بیماری کرونا در پایگاه هوایی بوشهر ایجاد شده است.

فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر با اشاره به اینکه هیچ مورد بیمار کرونایی در پایگاه هوایی بوشهر وجود نداشته است افزود: برای آمادگی ارتش در مقابله با بیماران کرونایی و قرنطینه افراد مشکوک 550  تخت نقاهتگاهی ایجاد شده است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو