پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیماهای ژاپن بدون مسافر پرواز می کنند

تاریخ خبر: // کد خبر: 292098 // // // // خبر مهم


هواپیماهای ژاپن بدون مسافر پرواز می کنند

گزارش یک نشریه ژاپنی حاکی است که هواپیماهای خطوط هوایی این کشور بدون تغییر برنامه، پروازهای داخلی را حتی با توجه به خالی بودن بیشتر صندلی ها ادامه می دهند.


هواپیماهای ژاپن بدون مسافر پرواز می کنند

ژاپن تایمز روز شنبه گزارش کرد کرونا باعث یک بحران در کشور شده است و دولت برای این شرایط دستور کاری خاصی به سازمان ها و شرکت های هواپیمایی ارایه نکرده است و آن ها طبق برنامه بیشتر پروازها را ادامه می دهند.

شرکت های هواپیمایی آنا و جال در ژاپن اعلام کرده اند که ۹۰ درصد از پروازهای خارجی را قطع کرده اند اما پروازهای داخلی آن ها انجام می شود این دو شرکت در گزارشی خاطر نشان کردند که روزانه بیش از ۸۰۰ پرواز را به شهرها و مناطق مختلف ژاپن انجام می دهند.

پروازها در شرایطی در داخل کشور و در بیشتر مواقع بدون مسافر انجام می شود که دولت برای سراسر ژاپن وضعیت اضطراری در نظر گرفته است.

شرکت های هواپیمایی در ژاپن اعلام کرده اند وضعیت اضطراری شرایط آن ها را که اصلا مطلوب نیست بدتر نیز خواهد کرد اما همچنان به پروازهای داخلی حتی بدون مسافر ادامه می دهند.

در ژاپن پروازهای داخلی پس از شیوع کرونا ممنوع نشده است اما دولتمردان دایما به مردم توصیه می کنند در خانه ها مانده و فاصله اجتماعی را مراعات کنند.

تا کنون در ژاپن ۹ هزار و ۷۸۷ تن به بیماری کرونا مبتلا شده و شمار جان باختگان هم به ۱۹۰ تن و شمار بهبود یافتگان نیز به ۹۳۵ نفر افزایش یافته است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو