پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | غربالگری مسافران هوایی اردبیل همچنان در دستور کار است

تاریخ خبر: // کد خبر: 292523 // // //


غربالگری مسافران هوایی اردبیل همچنان در دستور کار است

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: غربالگری مسافران پروازهای هوایی در فرودگاه اردبیل با دقت انجام شده و همچنان ادامه دارد.


غربالگری مسافران هوایی اردبیل همچنان در دستور کار است

مدیر کل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: غربالگری مسافران پروازهای هوایی در فرودگاه اردبیل با دقت انجام شده و همچنان ادامه دارد.

میرفخرالدین سیدهاشمی یک اردیبهشت در جلسه پیشگیری از کرونا در علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: در فرودگاه اردبیل و پارس‌آباد موازین و پروتکل‌های بهداشتی در حال اجراست و به صورت مرتب ضدعفونی ابنیه‌ها و سالن‌های فرودگاه‌های هر دو شهر انجام می‌شود.

وی از تهیه و توزیع اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده برای نیروهای حفاظتی و خدماتی فرودگاه اردبیل خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ یک از پرسنل فرودگاه اردبیل گرفتار کرونا نشدند و در این زمینه تعدادی از افراد مشکوک با استفاده از مرخصی در منزل استراحت کرده و دورکاری همچنان در دستور کار فرودگاه‌های اردبیل است.

مدیر کل فرودگاه‌های اردبیل گفت: در قسمت مسافران نیز در ورودی و خروجی فرودگاه با نصب تب‌سنج و سایر امکانات و تدارک اتاق قرنطینه سعی می‌شود تا مسافران مورد ارزیابی قرار گیرند بطوریکه در صورت مشاهده علایم اولیه بیماری کرونا جلوی مسافرت آنها گرفته شده و در اتاق قرنطینه مورد مداوای اولیه قرار گیرند.

سیدهاشمی افزود: با فعال شدن پروازهای فرودگاه اردبیل تمام تلاش ما بر این است تا از شیوع بیماری و گسترش زنجیره ویروس کرونا جلوگیری شده و سلامت مسافران مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود شهروندان از سفر غیرضروری و هوایی پرهیز کنند و در صورت داشتن علایم بیماری کرونا از مراجعه به فرودگاه اردبیل برای انجام سفر خودداری نمایند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو