پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ماجرای تجمع دیروز مسافران در ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد چه بود؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 292612 // // // // // خبر مهم


ماجرای تجمع دیروز مسافران در ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد چه بود؟

تأخیر تعدادی از پروازهایی که قرار بود دیروز از مبدأ مهرآبادانجام شود، موجب تجمع تعداد زیادی از مسافران بدون رعایت پروتکلهای بهداشتی در ترمینال ۲ این فرودگاه شد.


ماجرای تجمع دیروز مسافران در ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد چه بود؟

روز گذشته در پی بروز تأخیر در انجام چند پرواز متوالی در اواخر وقت روز گذشته از ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد، به دلیل تصمیم اشتباه از سوی گردانندگان این ترمینال، همه مسافرانی که پروازهای آن ها با تأخیر مواجه بود، کانترهای پروازی نسبت به پذیرش مسافران اقدام کرده و همه آنها وارد سالن ترانزیت شدند.

این در حالی است که ظرفیت سالن ترانزیت این ترمینال محدود بوده و با وجود شیوع کرونا و الزام دستگاه‌های اجرایی به رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، مدیران ترمینال ۲ مهرآباد، عملیات پذیرش مسافران پروازهایی که تأخیر داشته را متوقف نکردند.

یکی از مسافران  اظهار داشت: اوج تجمع مسافران در ترمینال پروازهای خروجی مهرآباد، روز گذشته (۲ اردیبهشت) از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شده بود و تا چند ساعت ادامه داشت.

خاطرنشان می‌شود، فرودگاه مهرآباد ۲۸ اسفند سال گذشته، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: جهت ارائه خدمت بهتر به مسافران و مراجعان فرودگاهی با توجه به شرایط موجود و تاکید بر حضور کمتر در مجامع عمومی، این فرودگاه تصمیم به انتقال پروازهای سه شرکت هواپیمایی که در ترمینال یک انجام می شده، به ترمینال ۲ کرده است.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: اکنون هیچ پروازی از ترمینال ۱ انجام نمی‌گیرد و کلیه زیرساخت‌های انتقال مسافران این ۳ شرکت هواپیمایی در ترمینال ۲ مهیا است.

 

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو