پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیشرفت مطلوب در اجرای پروژه های فرودگاه ساری

تاریخ خبر: // کد خبر: 292643 // // //


پیشرفت مطلوب در اجرای پروژه های فرودگاه ساری

با وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، با رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه و دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی، فعالیت های اجرایی پروژه های فرودگاه ساری با پیشرفت مطلوب در حال اجراست.


پیشرفت مطلوب در اجرای پروژه های فرودگاه ساری

سعداله وطن خواه، مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر گفت: طرح های زهکشی و فاضلاب، اجرای دیوارکشی پیرامونی فرودگاه، احداث ساختمان تصفیه خانه مرکزی و بهسازی محوطه و کابل کشی دیتا در محوطه لندساید از 20 فروردین 99 آغاز شده و با پیشرفت قابل ملاحظه ای در حال اجراست.

وطن خواه با مطلوب و بموقع ارزیابی کردن پیشرفت پروژه های مذکور، اظهار امیدواری کرد: با گشایش حاصل شده در امور اجرایی از جمله برطرف شدن مشکلات حمل و نقل، بهبود شرایط آب و هوایی و فراهم شدن فرصت مناسب جهت انجام کار، بخشی از پروژه ها قبل از برنامه زمانبندی شده به بهره برداری برسند.

وی گفت: پروژه زهکشی و فاضلاب فرودگاه ساری شامل خاکبرداری و استریپ سازی و لوله گذاری به پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصدی رسیده است. همچنین پروژه حصار بتنی پیرامون فرودگاه با اجرای دیوار به طول حدود 2700 متر و انجام بتن به طول حدود 4000 متر به پیشرفت فیزیکی 50 درصدی رسیده است.

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران به برگزاری جلسه های هماهنگی و پیگیری های مستمر در خصوص مراحل نهایی تملک اراضی طرح توسعه فرودگاه ساری اشاره کرد و افزود: با حمایت های مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و معاونان شرکت و مدیران کل حقوقی و ساماندهی اراضی و عرصه های فرودگاهی امید می رود که در آینده نزدیک مشکلات و موانع تملک اراضی و جاده دسترسی به فرودگاه برطرف شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو