پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ناگفته‌های عمو کاووس از دوران حضور در جبهه و بازی در سریال «نون خ»

تاریخ خبر: // کد خبر: 293228 // // // //


ناگفته‌های عمو کاووس از دوران حضور در جبهه و بازی در سریال «نون خ»

بازیگر سریال «نون خ» درباره خاطرات حضورش در جبهه گفت.


ناگفته‌های عمو کاووس از دوران حضور در جبهه و بازی در سریال «نون خ»

ماشاالله وروایی بازیگر نقش کاووس در سریال «نون خ ۲»، درباره شروع فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: من در نوجوانی سال ۱۳۳۸ در نمایش‌های دبیرستانی کارم را شروع کردم و به خاطر علاقه‌ام به سینما و هنر از معلمان عزیزمان که کار نمایشی را برای دانش آموزان فراهم می‌کردند، آموزش می‌دیدم.

وی ادامه داد: البته من بعد‌ها در گروه‌های نمایشی فرهنگ و هنر کرمانشاه حضور پیدا کردم. آن روز‌ها آقای آتش تقی پور مسئول گروه تئاتر کرمانشاه بود و در کنار ایشان یاد گرفتیم. چند کار نمایشی شکل گرفت و سال ۴۷ وارد خدمت نظام در تهران شدم و در آنجا هم کار‌های نمایشی انجام می‌دادند، تا اینکه بعد از انقلاب و دوران جنگ زمانی که در عملیاتی حضور نداشتیم، کار‌های نمایشی را با بچه‌های نظامی، ارتشی و بچه‌های هوانیروز می‌ساختیم و در جبهه‌ها اجرا می‌کردیم.

وی عنوان کرد: من همراه با غلامحسین لطفی برای تلویزیون کرمانشاه، ایلام و کردستان کار‌های طنز انجام می‌دادم، تا اینکه با آقای سعید آقاخانی همکاری داشتم.

ناگفته‌های عمو کاووس از دوران حضور در جبهه و بازی در سریال

وروایی درباره حضور در سریال «نون خ »گفت: آقای مصطفی تنابنده و سیروس میمنت که از دوستان من هستند به کرمانشاه آمده بودند تا برای سریال «نون خ» تست بازیگری بگیرند. با من تماس گرفتند که قرار است از پیشکسوتان برای چند نقش تست بگیرند و ما تست دادیم و قرار شد در تهران برای تست گریم بیاییم و هماهنگی‌ها برای بازی در فصل اول انجام شد.

وی افزود: شخصیت‌های مختلفی در سریال بود، اما من برای نقش کاووس انتخاب شدم و تلاش کردم نقش را آنطور که شایسته است، بازی کنم چراکه در دیار خودم کرمانشاه چنین آدم‌های شریف بسیار زیاد است.

ناگفته‌های عمو کاووس از دوران حضور در جبهه و بازی در سریال

بازیگر سریال «نون خ ۲» توضیح داد: در فصل دوم سعید آقاخانی از کاووس انتظارات بیشتری داشت، در این فصل نقش کاووس با استقبال خوبی مواجه شد و همه به من لطف دارند؛ حتی از همکارانم در هوانیروز اصفهان، کرمانشاه و تهران تشکر می‌کنم که پیام‌های بسیاری برای من فرستادند.

وروایی درباره فعالیت در هوانیروز ارتش گفت: من جزو گروه فنی کادر پرواز بودم و در عملیات‌های بسیاری در هشت سال جنگ تحمیلی در دوران دفاع مقدس حضور داشتم.

این بازیگر درباره لوکیشن سریال توضیح داد: در این سریال کرمانشاه بسیار خوب معرفی شد و از استاندار کرمانشاه تشکر می‌کنم که حمایت‌های خوبی از سریال داشتند و ما در این سریال به روستای تاریخی کندوله کرمانشاه با مردم خوب و نجیب رفتیم و لوکیشن سریال آنجا بود.

وی بیان کرد: با استقبال خوبی که مردم نازنین ایران از سریال داشتند، ان‌شاءالله فصل سوم آن ساخته شود. البته جا دارد از معرفت و ادب کرد زبان تشکر کنم که از کار استقبال می‌کنند و اگر ایرادی هم وجود دارد، اما همچنان از کار دفاع کردند.

وروایی خاطر نشان کرد: چند پیشنهاد داشتم و منتظر هستیم این کرونا از بین برود و کار‌های سینمایی، سریال و برنامه سازان فعالیت خود را ادامه بدهند. امیدوارم همیشه خبر‌های و کار‌های شاد به خصوص در حوزه فرهنگی داشته باشیم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران / کانال تلگرامی روزنامه فرهیختگان / کانال تلگرامی خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو