پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تکذیب خروج هواپیمای ماهان از باند فرودگاه خارگ

تاریخ خبر: // کد خبر: 293337 // // // // // خبر مهم


تکذیب خروج هواپیمای ماهان از باند فرودگاه خارگ

به‌نقل از روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تصویری در فضای مجازی استان بوشهر ظهر امروز مبنی بر خروج یک فروند هواپیما از باند فرودگاه شهدای جزیره خارگ منتشر شد که پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در انتشار خبری آن را تکذیب کرد.


تکذیب خروج هواپیمای ماهان از باند فرودگاه خارگ

امروز فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد یک فروند هواپیمای BAE ماهان از باند فرودگاه خارج و چرخ جلو آن شکسته شده است و مسافران در حال خروج از هواپیما هستند. در توضیحات این فیلم آورده شده بود: این حادثه ساعت 13:30 امروز 6 اردیبهشت در باند فرودگاه خارگ رخ داده است.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی در این باره گفت: شرکت هواپیمایی ماهان امروز اصلاً پروازی به خارگ نداشته است.  وی با تکذیب بروز هر اتفاقی برای هواپیمای ماهان در روز جاری، افزود: فیلم که در فضای مجازی منتشر شده است و در آن خروج هواپیما از باند را نشان مربوط به سال های گذشته است.

به‌نقل از روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تصویری در فضای مجازی استان بوشهر ظهر امروز مبنی بر خروج یک فروند هواپیما از باند فرودگاه شهدای جزیره خارگ منتشر شد که پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در انتشار خبری آن را تکذیب کرد.

رئیس روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه فرودگاه شهدای جزیره خارگ با راهبری شرکت پایانه‌های نفتی ایران و مدیریت عملیات عمومی این شرکت، یکی از راهبردی‌ترین فرودگاه‌های نفتی کشور است، اظهار داشت: از طریق این فرودگاه به‌صورت هفتگی حدود 52 پرواز به نقاط مختلف کشور انجام می‌شود.

مهدی باقری افزود: این فرودگاه در مسیرهای پروازی بوشهر، شیراز، اهواز، اصفهان و تهران توسط 2 شرکت هواپیمایی مسئولیت جابه‌جایی بار و مسافر به بزرگترین پایانه نفتی کشور را به‌عهده دارد.

رئیس روابط عمومی پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: پیش‌ازظهر امروز شایعه‌ای مبنی بر خارج شدن یک هواپیما از باند فرودگاه شهدای جزیره خارگ در فضای مجازی منتشر شد که ضمن تکذیب این موضوع از تمامی رسانه‌ها و کانال‌های شبکه اجتماعی تقاضا می‌شود اخبار این‌چنینی را از مبادی رسمی دنبال کنند.

باقری خاطرنشان کرد: باند فرودگاه شهدای جزیره خارگ بدون هیچ مشکلی درحال انجام عملیات پشتیبانی از صنعت عظیم نفت کشور می‌باشد.

وی اعلام کرد: آخرین پرواز از فرودگاه شهدای جزیره خارگ مربوط به شرکت هواپیمایی کارون ساعت 10:30 دقیقه صبح امروز به‌سلامت فرودگاه جزیره خارگ را به‌مقصد تهران ترک کرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس / خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو