پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ازسرگیری تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ در آمریکا

تاریخ خبر: // کد خبر: 293997 // // //


ازسرگیری تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ در آمریکا

شرکت هواپیماسازی بوئینگ اعلام کرد که فعالیت و خط تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ را در کارخانه خود در ایالات متحده به زودی آغاز خواهد کرد.


ازسرگیری تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ در آمریکا

بوئینگ که بدون شک یکی از بزرگترین شرکت های هواپیماسازی در جهان به شمار می رود، به تازگی اعلام کرده که فعالیت و خط تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ خود را در کارخانه چارلستون واقع در ایالت کارولینای جنوبی آمریکا از تاریخ سوم ماه مه سال جاری میلادی آغاز کرده و از سر خواهد گرفت.

فعالیت این کارخانه از تاریخ هشتم آوریل ۲۰۲۰ تحت تاثیر گسترده ویروس کرونا و به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار آن متوقف شده و به حالت تعلیق درآمده بود.

طبق بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت، مدیران ارشد کارخانه کارولینای جنوبی بویینگ از تاریخ ۳۰ آوریل به سر کار خود باز خواهند گشت و کارگران نیز به صورت شیفتی از تاریخ سوم ماه آینده میلادی به کار و فعالیت در کارخانه مشغول خواهد شد.

بر اساس خبری که در وب سایت simpleflying آمده است، با اینکه تولید و فعالیت برخی از کارخانه‌های بوی از سر گرفته شده اما به نظر می‌رسد که بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان تحت تاثیر تبعات منفی و بحران های مالی ناشی از شیوع گسترده و ویروس کرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی، بسیاری از سفارش های خود را لغو کرده و یا به تاخیر انداخته اند. بحرانی که به نظر می رسد علاوه بر ایرلاین‌ها، گریبانگیر شرکت های هواپیماسازی بزرگ در جهان همچون بویینگ نیز خواهد شد و تا زمان تداوم شرایط کنونی ادامه خواهد داشت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو