پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام رژه خدمت همزمان با سالروز شهادت شهید شیرودی

تاریخ خبر: // کد خبر: 294394 // // //


انجام رژه خدمت همزمان با سالروز شهادت شهید شیرودی

فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه از انجام رژه خدمت همزمان با سالروز شهادت سرلشکر خلبان شهید شیرودی در منطقه یادمان این شهید هوانیروز خبر داد.


انجام رژه خدمت همزمان با سالروز شهادت شهید شیرودی

خلبان «غلامرضا ضمیری شایان» فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه ضمن گرامی‌داشت یاد و راه شهید سرلشکر خلبان شیرودی و همرزمانش در حماسه بازی دراز گفت : یادمان شهید شیرودی، هرساله میعادگاه عاشقانی است که با حضور در این یادمان، با معارف ایثار و شهادت خلبانان شهید هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت می‌کنند.

او گفت : امسال تصمیم گرفتیم در هشتم اردیبهشت، همزمان با سالروز شهادت شهید خلبان شیرودی با ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و پخش بسته‌های بهداشتی و احداث ایستگاه سلامت و ارایه خدمات سلامت و بهداشت به مردم منطقه یادمان شهید شیرودی و شهرستان سرپل ذهاب، یاد این شهید عزیز و رابطه مستحکم مردم منطقه با خلبانان هوانیروز ارتش در دوران دفاع مقدس را گرامی بداریم.

شایان با بیان اینکه حرکت عظیم راهیان نور، باعث تغذیه فرهنگی و اعتقادی حرکت مصمم انقلاب اسلامی در راه رسیدن به آرمان‌های والای انقلاب است، افزود: در همه این سال‌ها مردم شریف استان کرمانشاه و منطقه بازی دراز میزبان خوبی برای زائران بودند و از هیچ خدمتی به زائران راهیان نور دریغ نکرده‌اند.

او گفت: امسال و در شرایط متفاوت ایجاد شده در مبارزه با ویروس منحوس کرونا، پایگاه یکم هوانیروز ارتش در کرمانشاه، وظیفه خود را در خدمت به این مردم شریف تشخیص داده و در سالروز شهادت شهید شیرودی با انجام رزمایش خدمت در روستا‌های منطقه بازی دراز و نیز ارائه خدمات متنوع بهداشتی، خدمات بزرگ مردم این منطقه را در خدمت به اسلام و آرمان‌های انقلاب و راهیان نور پاس داشت.

فرمانده پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه گفت: این پایگاه مثل همیشه، ضمن آمادگی کامل برای ادامه راه شهید شیرودی و دفاع قاطعانه در مقابل هرگونه تجاوز دشمن، با قدرت تمام پرواز‌های خدمت خود را به مردم عزیز ادامه خواهد داد .

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو