پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرمانده جدید پلیس فرودگاه اردبیل معرفی شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 294621 // // // //


فرمانده جدید پلیس فرودگاه اردبیل معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پلیس فرودگاه اردبیل با حضور فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور برگزار شد.


فرمانده جدید پلیس فرودگاه اردبیل معرفی شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه اردبیل برگزار و ضمن تقدیر از خدمات فرمانده سابق، فرمانده جدید پلیس فرودگاه اردبیل معرفی شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور و مدیرکل و فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه برگزار شد، مدیرکل فرودگاه اردبیل نقش پلیس در تأمین امنیت فرودگاه‌های کشور را بسیار برجسته دانست و گفت: بخش بسیار مهمی از امنیت و آرامش امروز کل جامعه و به تبع آن فرودگاه‌های کشور، مرهون تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی است.

هاشمی افزود: تلاش‌های سرهنگ مرادی در طول مدت تصدی در فرودگاه اردبیل موجب برقراری نظم و آرامش در این فرودگاه شده و حالا که قرار است به افتخار بازنشستگی نائل آیند برای ایشان آرزوی موفقت و سربلندی می‌کنم.

در این مراسم سردار مهری، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور، اتحاد و همبستگی مجموعه فرودگاه اشاره کرد و گفت: ما تمامی اعضای فرودگاهی یک تیم هستیم و امیدوارم با همکاری یکدیگر وظایفمان را به خوبی انجام دهیم و خدمتگذار صادق و امین برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم منطقه باشیم.

در ادامه مراسم سرهنگ مرادی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های خود به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه اردبیل، بیان کرد: بنده در فرودگاه اردبیل انجام وظیفه کرده‌ام و خاطرات شیرینی داشته‌ام و امنیت آفرینی را سرلوحه خود قرار داده‌ام.

در ادامه مراسم سردار مهری، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات سرهنگ مرادی، سرهنگ موسوی را به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه اردبیل منصوب کرد و خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر پلیس فرودگاه با مدیریت و نهادها و ارگان‌های مستقر در فرودگاه شد.

در پایان مراسم ضمن اهدای لوح تقدیری از خدمات سرهنگ مرادی تقدیر و سرهنگ سیدداود موسوی به عنوان فرمانده جدید فرودگاه اردبیل منصوب شد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو