پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای فرودگاه اردبیل

تاریخ خبر: // کد خبر: 294837 // // // //


افزایش پروازهای فرودگاه اردبیل

مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل گفت: با برقراری مجدد پرواز هواپیمایی آتا از فرودگاه اردبیل با تدابیر و رایزنی مدیر کل فرودگاههای استان پروازهای اردبیل افزایش می‌یابد.


افزایش پروازهای فرودگاه اردبیل

هاشمی امروز 15 اردیبهشت در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر ۲۷ پرواز بصورت رفت و برگشت در مسیر تهران – اردبیل و ۲ پرواز در مسیر مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و آسمان برنامه ریزی شده که تقریبا ۷۰ درصد آن در مسیر تهران انجام می‌شود بطوریکه پروازهای مشهد بدلیل شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی کنسل هستند.

وی ادامه داد: با اضافه شدن دو پرواز آتا در مسیر تهران – اردبیل در روزهای شنبه و چهارشنبه این تعداد به ۲۹ و در مجموع به ۵۸ سورتی پرواز در مسیر تهران خواهد رسید.

به گفته مدیرکل فرودگاهای اردبیل این پروازها با شماره پرواز۵۶۳۲ و۵۶۳۴ روزهای شنبه راس ساعت ۲۰:۳۰از فرودگاه مهر آباد پرواز وراس ساعت ۲۱:۳۰در فرودگاه اردبیل به زمین خواهد نشست و در ساعت۲۲:۳۰فرودگاه اردبیل را به مقصد فرودگاه مهر آباد ترک خواهد کرد.

همچنین در روزهای چهارشنبه با شماره پرواز ۵۶۳۲و۵۶۳۴ راس ساعت ۵:۲۵ دقیقه صبح از فرودگاه مهر آباد پرواز و راس ساعت ۶:۲۵ در فرودگاه اربیل به زمین خواهد نشست و در ساعت۷:۲۰ فرودگاه اردبیل را به مقصد مهر آباد ترک خواهد کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو