پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نقد: تغییر تعریف فرودگاه joint در فرودگاه امام

تاریخ خبر: // کد خبر: 296356 // // // //


نقد: تغییر تعریف فرودگاه joint در فرودگاه امام

ابوالفضل مطیعی در کانال تلگرامی خود ، نقد تندی را بر روند انتصابات فرودگاه امام خمینی وارد دانسته و معتقد به ناکارآمدی این انتصابات نظامی است. ایرلاین پرس، بدون تائید یا تکذیب متن منعکس شده، منتظر توضیحات فرودگاه امام خمینی (ره) می باشد


نقد: تغییر تعریف فرودگاه joint در فرودگاه امام

فرودگاه های joint تا دیروز به فرودگاه هایی گفته می شد که هم پروازهای نظامی داشت و هم غیر نظامی ولی از روزی که جناب مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی شده‌اند این تعریف تغییر کرده است ؛ و شروع این اتفاق هم از شهرفرودگاهی امام کلید خورده است فرودگاه joint به فرودگاهی می‌گویند که مدیران نظامی دارد و پروازهای غیرنظامی و این آش از زمانی شور شد که جناب کربلایی مدیرعامل محترم پادگان فرودگاهی حضرت امام شروع کرد به آوردن دوستان نظامی‌اش در هیئت مدیره این مجموعه که بهتر است همان پادگان خطاب شود.

به طور مثال جناب مهندس محمدرضا کریمیان با مهندسی برق و سابقه اشتغال در حوزه معاونت تحقیقات و پژوهش وزارت دفاع وارد هیئت مدیره پادگان فرودگاهی امام خمینی شدند و راهبر لجستیک منطقه آزاد شهر فرودگاهی گذشته و پادگان فرودگاهی امروز لقب گرفتند. با چه تخصصی؟؟!کدام تجربه!؟؟
آزمون و خطا و آن هم به سود و نفع رفقا چه بلایی سر ما و کشورمان آورده است خدا می داند؟؟ و چرا یک بار این آزمون و خطا به سمت جوانان متخصص و باتجربه در هوانوردی نمی‌رود ؟؟
این اتفاق و حواشی آن هرگونه سواد و تخصص و تجربه را نابود خواهد کرد و انگیزه بی انگیزه خواهد شد، پس بهتر است وزیر محترم تجدید نظر نمایند و از جابجایی افرادی که سال‌ها هیئت مدیره در شرکت های گوناگون بوده‌اند و ماحصل حضورشان به جز خسارت نبوده از این شرکت به آن شرکت پرهیز کنند و یک بار هم که شده به جوانان متخصص با سواد و با انگیزه نظر کنند البته این جوانان به لطف عدم توجه مدیران و مسئولین کشوری دیگر پیر شده اند،پس جوانان را دریابیم

جناب کربلایی درست که کشور در شرایط کروناست ولی سؤاستفاده از این شرایط کار شایسته ای نیست .فکر کرده اید در این شرایط کرونایی هر کاری دوست دارید انجام می دهید و آب هم از آب تکان نمی خورد؟؟ البته برای شما که اتفاق خاصی نخواهد افتاد ،این آبروی نظام هست که به خطر خواهد افتاد.

و ما دچار تحریم هستیم و آن هم تحریف خودخواسته که در آن پیران خسته شرایط استفاده مملکت از جوانان متخصص را تحریم کرده اند ،معلوم نیست با کدام مذاکرات 5+1 و با امضای کدام برجام می توانیم از این تحریم رها شویم؟؟!!

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی ابوالفضل مطیعی


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو