پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری پرواز فوق العاده تبریز – کیش هواپیمایی کیش ایر

تاریخ خبر: // کد خبر: 296486 // // // //


برقراری پرواز فوق العاده تبریز – کیش هواپیمایی کیش ایر

رامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی با اشاره به برقراری پرواز فوق‌العاده در مسیر تبریز – کیش و بالعکس در فرودگاه تبریز، اعلام کرد: شرکت هواپیمایی کیش این پرواز را برای تامین رفاه حال مسافران و در راستای پاسخگویی به نیاز متقاضیان برقرار کرده است.


برقراری پرواز فوق العاده تبریز – کیش هواپیمایی کیش ایر

رامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی افزود: پرواز کیش – تبریز به شماره ۷۱۱۸ و تبریز – کیش به شماره ۷۱۱۹ روز پنجشنبه هفته گذشته ۱۸ اردیبهشت به ترتیب ساعت ۱۴ ظهر و ساعت ۱۶:۱۵ با هواپیمای فوکر ۱۰۰ انجام شد.

وی با بیان اینکه این اداره کل اهتمام ویژه ای به اتمام پروژه های در دست اجرای فرودگاه شهید مدنی تبریز در ماه های آینده دارد، افزود: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی ( شرقی و غربی) ۹۰ درصد و پروژه توسعه و بهسازی تاکسیوی ارتباطی M۰ این فرودگاه به ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی اظهار داشت: زیباسازی نمای بیرونی دفتر تاکسیرانی فرودگاه و اجرای ایزولاسیون و موزائیک پشت بام ترمینال ۳ به مساحت ۲ هزار مترمربع و بهسازی اتاق سرور و بازسازی ساختمان مامورسرای فرودگاه از جمله پروژه هایی هستند که با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه بهره برداری قرار دارند.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: برخی پروژه های فرودگاه شامل بازسازی سرویس بهداشتی مسجدالزهراء، بازسازی اتاق نگهبانی پلیس فرودگاه و بازسازی سرویس بهداشتی مرکز آموزش فنونی هوایی نیز هر کدام از پیشرفت حدود ۳۰ درصدی برخوردارند.

آذری، ادامه داد: محوطه سازی مقابل بارانداز ایرساید با پیشرفت ۵۰ درصد و بهسازی و توسعه اتاق مانیتورینگ دوربین های مداربسته نیز از جمله پروژه های در دست اجرای فرودگاه تبریز هستند که تلاش می شود در ماه های آینده به بهره برداری برسند.

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری ، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو