پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی در مسیر کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 296720 // // // // //


افزایش نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی در مسیر کیش

همزمان با رفع محدودیت سفر به جزیره کیش از چهار استان کشور، بلیت هواپیما از مبدا شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و بندرعباس به جزیره کیش با افزایش سی درصدی به نرخ‌های قبل از اسفندماه سال گذشته رسید.


افزایش نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی در مسیر کیش

پروازها به مقصد جزیره کیش از تهران و سه استان دیگر که به دلیل شیووع کرونا حدود دوماه بود لغو شده بود، از فردا مجددا از سرگرفته می‌شود و سایر شرکت های هواپیمایی می‌توانند برای آن بلیت بفروشند.

اسفند ماه سال گذشته با توجه به مصوبه فوق‌العاده شورای سلامت جزیره کیش مبنی بر جلوگیری از شیوع بیش از حد ویروس کرونا، شرکت هواپیمایی کیش موظف شد پروازهای تهران – جزیره کیش، اصفهان – جزیره کیش، شیراز – جزیره کیش، مشهد – جزیره کیش و بندرعباس – جزیره کیش را باطل کرده و امکان سفر هیچگونه مسافری به جزیره کیش مجاز نبود.

اکنون و با رفع محدودیت سفرها در مسیرهای منتهی به جزیره کیش، نرخ بلیت شرکت هواپیمایی ایرتور برای فردا از مبدا تهران مبلغ ۵۵۰ هزار تومان است و پرواز اکونومی کیش ایر در مسیر تهران به کیش درهمین روز تا ۶۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

هواپیمایی زاگرس نیز فردا پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت مسافران تهران به کیش را با بلیت حدود ۶۰۰ هزار تومانی جابجا می‌کند.

هواپیمایی فلای پرشیا نیز برای فردا مسافران شیرازی را با قیمت بلیت ۳۸۵ هزار تومان به کیش می‌رساند و پرواز از همین مسیر در روز جمعه با هواپیمایی کیش‌ایر حدود ۱۰۰ هزار تومان گران تر و به مبلغ ۴۶۲ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بلیت هواپیما در مسیر اصفهان به کیش نیز از سوی هواپیمایی کیش‌ایر در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۶۳۸ هزار تومان به فروش می‌رود.

بر اساس قیمتی که در نرخ نامه بلیت پروازهای داخلی در شهریور ماه سال گذشته صادر شد نرخ بلیت تهران به کیش در دامنه قیمتی ۲۵۲ تا ۹۵۸ هزار تومان تعیین شد و همزمان با افزایش تقاضا قیمت بلیت در این مسیر تا یک میلیون تومان افزایش می یافت. اما شییوع کرونا قیمت بلیت های تهران به کیش را در دامنه قیمتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بسته به کلاس و ساعت پرواز حفظ کرده بود و حتی در فروردین امسال پیدا کردن بلیت ۱۰۰ هزار تومانی نیز برای سفر به کیش ناممکن نبود.

قرار است رفع محدودیت سفر به کیش با تشدید اقدامات پیشگیرانه و بر اساس دستورالعمل و پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام می‌شود و پیش بینی می شود افزایش تقاضای سفر در این مسیر نرخ ها را مجددا به سقف قیمت ها نزدیک کند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو