پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ادعای رسانه های صهیونیستی درباره ورود هواپیمای اماراتی به فلسطین اشغالی

تاریخ خبر: // کد خبر: 298552 // // //


ادعای رسانه های صهیونیستی درباره ورود هواپیمای اماراتی به فلسطین اشغالی

رسانه های صهیونیستی مدعی ورود یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی «الاتحاد» امارات به فروگاه بن گوریون نزدیک تل آویو در فلسطین اشغالی شدند.


ادعای رسانه های صهیونیستی درباره ورود هواپیمای اماراتی به فلسطین اشغالی

گزارش پایگاه خبری «عرب ۴۸» به نقل از رسانه های صهیونیستی حاکیست که این هواپیما در پی هماهنگی مستقیم میان مقام های امارات و رژیم اسرائیل عصر سه شنبه برای نخستین بار در سفری علنی از ابوظبی وارد فرودگاه تل آویو شد. این رسانه ها از هواپیمای ترابری به شماره (A۶-AYP) سخن می گویند که متعلق به شرکت هواپیمایی دولتی امارات است.

منابع یاد شده یادآورشد که این هواپیما حامل کمک های پزشکی امارات برای فلسطینی ها است و محموله آن به کارکنان سازمان ملل تحویل خواهد شد تا در کرانه باختری و نوار عزه توزیع شود.

منابع مزبور در عین حال مدعی شدند که هیچ مسئول اماراتی در این هواپیما حضور ندارد و هواپیما پس از تخلیه بار خود، به ابوظبی بازخواهد گشت.

این در حال است که رسانه های رژیم صهیونیستی اخیرا از انتقال اتباع سرگردان این رژیم در کشور مغرب در پی شیوع ویروس کرونا با یک فروند هواپیمای لوکس امارات، خبر دادند.

امارات متحده عربی بتازگی یک هواپیما به مغرب فرستاده تا صهیونیست‌هایی را که به دلیل بسته شدن مرزهای هوایی مغرب در بحبوحه شیوع کرونا در این کشور سرگردان بودند به سرزمین‌های اشغالی منتقل کند.

روابط علنی و مخفی رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در طول سال‌های اخیر گسترش یافته است.

در آخرین مورد، رادیو سراسری رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که تل آویو و ابوظبی بر سر افتتاح سفارت این رژیم در دبی در مهر ماه آینده به توافق رسیده‌اند.

در حالی که سران کشورهای عربی برای ارتباط با رژیم صهیونیستی مسابقه گذاشته اند، اما مقاماتی هرچند اندک در این کشورها نیز هستند که با هرگونه عادی سازی رابطه میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی مخالفند و همواره از حقوق فلسطینیان دفاع می کنند، اقدامی که در نشست فوق العاده اتحادیه پارلمان های عربی در زمستان گذشته در امان (پایتخت اردن) اتفاق افتاد و نمایندگان حاضر در آن نشست بر مخالفت با هرگونه عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم اشغالگر قدس تأکید کردند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو