پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اجرای ۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در فرودگاه گرگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 298852 // // // //


اجرای ۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در فرودگاه گرگان

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان از اجرای پروژه‌های عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال در فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: تلاش داریم تا پایان نیمه نخست سال این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد.


اجرای ۷۰۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در فرودگاه گرگان

علی متانت اظهار کرد: اجرای پروژه‌های عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار دارد و امیدواریم تا پایان نیمه نخست سال این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند.

وی به جزییات اجرای پروژه‌های عمرانی فرودگاه گرگان اشاره کرد و افزود: ترمینال مسافربری جدید در نه هزار مترمربع و ساختمان تأسیسات و موتورخانه مرکزی ترمینال جدید در مساحت ۳۳۰ مترمربع احداث می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان ادامه داد: احداث ساختمان پست برق اضطراری ترمینال جدید، کانال انرژی آدم رو، ۲۰ هزار مترمربع محوطه‌سازی در ترمینال قدیم، اجرای محوطه سازی وپارکینگ خودرو در ترمینال جدید و توسعه اپرون از سایر پروژه‌های عمرانی در حال انجام فرودگاه گرگان است.

وی  با اشاره به اینکه ساختمان یگان حفاظت هواپیمایی، ساختمان پاویون و سوله چند منظوره هزار مترمربعی فرودگاه گرگان به زودی به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: احداث منبع آب بتنی ۳۶۰ مترمکعبی، بهسازی ترمینال فعلی و تغییر ساختار آن بر اساس انجام پروازهای زیارتی و پیگیری شروع عملیات ساختمان جدید آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما از سایر پروژه‌های در دست اقدام فرودگاه گرگان است.

متانت به سایر برنامه‌های توسعه‌ای امسال در فرودگاه‌های استان هم اشاره و خاطرنشان کرد: پیگیری انجام پروازهای مسافربری در کلاله، پیگیری راه‌اندازی پروازهای آموزشی و تفریحی در فرودگاه کلاله و گرگان، افزایش پروازها و افزایش درآمدهای غیرهوانوردی در دستور کار قرار دارد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تحلیل بازار


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو