پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تقدیر زنگنه از روابط عمومی هما + درخواست نقد عملکرد نامبرده توسط خوانندگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 298934 // // // // // // // // // خبر مهم


تقدیر زنگنه از روابط عمومی هما + درخواست نقد عملکرد نامبرده توسط خوانندگان

با توجه به بازنشستگی سرکار خانم اصغرزاده ،مدیرکل محترم روابط عمومی هما ، کاپیتان زنگه در مراسمی رسمی از زحمات ایشان در طول دوره تصدی این پست تشکر و قدردانی نمودند. ایرلاین پرس نیز به نوبه خود ، این فصل نوین زندگی را خدمت سرکار خانم اصغرزاده تبریک عرض نموده و از خوانندگان محترم سایت ، تقاضامند است ، عملکرد دوره مدیریتی ایشان را مورد نقد و نظر قرار دهند.


تقدیر زنگنه از روابط عمومی هما + درخواست نقد عملکرد نامبرده توسط خوانندگان

کاپیتان زنگنه رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” در روز سی‌ام اردیبهشت‌ماه سال جاری، با اهدای لوح تقدیر از زحمات سرکار خانم معصومه اصغرزاده ، مدیرکل روابط عمومی “هما ” که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده است، تقدیر و تشکر کرد.

در متن پیام کاپیتان زنگنه آمده است:

بر این باور هستیم که بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با کوله‌باری از تجربه است؛ بازنشستگی فصل جدیدی از زندگی است برای آنان که سال‌های طولانی از عمر خود را در راه خدمت به خلق، سپری کرده‌اند.
اینک در آستانه این فصل جدید، فرصت مغتنمی است تا مراتب تجلیل خالصانه خود را از تلاش‌های ارزنده سرکار عالی به عنوان مدیرکل روابط‌عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” که یکی از برجسته‌ترین عرصه‌ها برای برافراشته نگاه داشتن بال‌های سیمرغ افسانه‌ای ایران زمین و خدمت به مردم این مرز و بوم است، ابراز دارم.

با امید به اینکه خاطرات خدمت شما در “هما”، همواره در ذهن شما و همکاران‌تان نقشی جاودانه داشته باشد و در آسمان آبی خاطره‌ها، نام و خدمات ارزشمندتان، در “هما” برقرار و ماندگار بماند.

سعادتمندی همراه با سلامتی شما و خانواده محترم را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در سایه سار امن الهی، توفیق، رفیق طریق عزت و اعتبارتان باشد.

درخواست نقد عملکرد خانم اصغرزاده :

زمانی که اصغرزاده توسط دکتر شرفبافی به سمت مدیرکلی روابط عمومی برگزیده شد، برخی از کارشناسان اذعان می کردند که این انتصاب با توجه به سطح توانمندی های اصغرزاده ، انتصابی کارشناسی شده نبوده و دکتر شرفبافی بدلیل جنسیت و ایجاد محیطی سازگارتر با شرایط خود، دست به این انتخاب زده است. برخی از شایعات نیز بیان می داشت که اصغرزاده تا زمان مدیریت دکتر شرفبافی در هما ، بشدت ادعای رفقات و وفاداری از خود نشان داده و بعد از رفتن شرفبافی از هما، با چرخشی شدید ، دم از استقلال رای زده و خود را تابع مدیرعامل جدید(کاپیتان زنگنه) ، نشان داده است. همین چرخش سریع در مواضع را هم ، عامل باقی ماندن وی در پست مدیرکلی روابط عمومی بیان داشته اند.

دیگر نکته قابل ذکر اینکه ، از دیدگاه برخی از کارشناسان ، عملکرد اصغرزاده در بازنمودن تقویم مناسبت ها و تهیه متن تبریک و تسلیت ،برای ارسال از جانب مدیرعامل خلاصه شده و حتی توان پاسخگویی هما نسبت به درخواست های درون و برون سازمانی ارباب رجوع ها ، توضیحات ضروری قابل ارایه به افکار عمومی در خصوص برخی از رویدادهای مرتبط و مواردی همانند بشدت کاهش یافته بود. برخی از منتقدین از حضور لشکری از کامنت زن ها و مقابله کننده ها در فضای مجازی با هدف خفه سازی هرگونه صدای مخالف روایت کرده اند.
ورای شایعات و تحلیل های کارشناسی در خصوص شیوه انتصاب ، روش باقیماندن در پست و ارتقای خانم اصغرزاده ، تحلیل عملکرد کاری وی بدلیل شرایط خاص هواپیمای ملی (هما) بشدت ضرورت داشته و ایرلاین پرس، از کلیه خوانندگان تقاضای ارایه نظر کارشناسی در این خصوص را دارد. ممکن است انعکاس چند سطر بالا ، ایرلاین پرس را محکوم به جانبداری یا مخالفت با خانم اصغرزاده کند. در حالیکه بجد معتقدیم ، نقد بی طرفانه یک مدیر ، ضمن اثرگذاری در انتصابات آتی ، شرایط را برای بهبود رویه ها و روندهای فعالیتی یک سازمان مهیا می کند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

اختصاصی شده توسط ایرلاین پرس

 


دیدگاه خود را بنویسید

  1. ناشناس نوشته است:
    10:59 مورخه 04 خرد 99

    از اینکه ایشان بازنشسته شدند بسیار خوشحال شدم.
    امید است شخصی توانمند و خوش برخورد در جایگاه مدیر کل روابط عمومی ایران ایر مستقر شوند.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو