پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایرلاین‌ها از کاهش بلیت‌های کنسلی هواپیما خبر دادند

تاریخ خبر: // کد خبر: 299074 // // //


ایرلاین‌ها از کاهش بلیت‌های کنسلی هواپیما خبر دادند

بسیاری از ایرلاین‌های آمریکا و کانادا از کاهش تعداد بلیت‌های کنسل شده و ارتقای برخی از خطوط پروازی خبر داده اند.


ایرلاین‌ها از کاهش بلیت‌های کنسلی هواپیما خبر دادند

از شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایالات متحده آمریکا و کانادا روز سه‌شنبه با انتشار گزارشی اعلام کرده‌اند که تعداد بلیت‌های لغو شده هواپیما کاهش یافته و رزرو ‌بلیت در برخی از مسیرهای پروازی نسبت به یکی دو ماه گذشته بهبود یافته است.

شرکت یونایتد ایرلاینز، دلتا ایرلاینز و ایر کانادا که از برترین و بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی در آمریکای شمالی به شمار می روند، با ابراز امیدواری در خصوص آینده صنعت هوایی اعلام کرده اند که به نظر می رسد بخشی از مسافران قصد دارند در ماه‌های آینده سفرهای ضروری خود را که تاکنون به علت شیوع گسترده ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از سر بگیرند و به همین سبب رشد قابل توجهی در رزرو بلیت در برخی از مسیرهای پروازی پرتردد و پرطرفدار مشاهده شده است.

بر اساس گزارشی که در رویترز آمده است، همزمان با شروع گسترده و پاندمی کرونا در کشورهای مختلف جهان بسیاری از ایرلاین‌ها به منظور جلوگیری از انتقال و انتشار بیشتر این ویروس خطرناک و همچنین حفظ سلامت و بهداشت جامعه پروازهای خود به مناطق گسترده‌ای از جهان را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق در آوردند.

همین لغو پروازها موجب شد که شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان ضرر و زیان‌های مالی گسترده ای را متحمل شود و بسیاری از خطوط هوایی پرتردد و درآمدزای آنها به حالت غیرفعال تغییر حالت دهد.

حالا به نظر می رسد که با برداشته شدن محدودیت‌های سخت گیرانه از سوی دولت کشورهای مختلف، برخی از مسیرهای پروازی پرتردد از ماه‌های آینده فعال شده و ایرلاین‌ها نیز با ظرفیت بیشتری فعالیت و پروازهای خود را از سر خواهند گرفت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو