پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک دکتر شرفبافی و مدیران عامل و روابط عمومی های ایرلاین ها به مناسبت عید سعید فطر

تاریخ خبر: // کد خبر: 299518 // // // // خبر مهم


پیام تبریک دکتر شرفبافی و مدیران عامل و روابط عمومی های ایرلاین ها به مناسبت عید سعید فطر

با توجه به اتمام ماه مبارک رمضان و حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر، دکتر شرفبافی و تنی چند از مدیران عامل ایرلاین ها و روابط عمومی های محترم آنها ، اقدام به ارسال پیام های تبریک و تهنیت نمودند.


پیام تبریک دکتر شرفبافی و مدیران عامل و روابط عمومی های ایرلاین ها به مناسبت عید سعید فطر

با توجه به اتمام ماه مبارک رمضان و حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر، دکتر شرفبافی و تنی چند از مدیران عامل ایرلاین ها و روابط عمومی های محترم آنها ، اقدام به ارسال پیام های تبریک و تهنیت نمودند.

پیام تبریک دکتر شرفبافی نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی کیش به مناسبت عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم

فطر، سپاس نعمات و الطاف بیکران الهی در ماه ضیافت الهی، عید بندگی خدا و به بند کشیدن غیرخداست.

فطر، عید طاعت و عبادت و بندگی، عید شکر برای توفیق عبادت، ذکر، خشوع و توسل به بارگاه کبریایی حضرت حق و تعمیق پیوند با ذات احدیت و حضرت محبوب است. چه زیباست صدای گام‌های بندگان خدا به شوق آراستن صفوف نماز و اظهار بندگی به درگاه حق در روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزهای خویش برگزیده تا در این عید بزرگ شکوه اطاعت و بندگی را به نمایش بگذارند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به پیشگاه حضرت ولی عصر (ارواحنا لتراب مقدمه فدا)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و همه مردم مومن جزیره زیبای کیش، همکاران تلاشگر در سازمان منطقه آزاد کیش و اهالی صنعت هوانوردی، از خداوند قادر متعال، رستگاری، عزت و عافیت همگان را مسألت می نمایم.

فرزانه شرفبافی
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی کیش

***

پیام تبریک کاپیتان زنگنه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت عید سعید فطر

بسمه تعالی

اللهم اهل الکبریاء و العظمه

خداوند بزرگ را سپاس که در سالی دیگر و در رمضانی دیگر، توفیق درک روزها و شب‌های ماه پر فیض رمضان را نصیب‌مان کرد؛ ماهی که در آن درهای آسمان باز است و نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب‌های قدر بندگان صالح خدا، گوش جان را نوازش می‌دهد و چشم‌دل مومنان، به رویت کلام آسمانی خداوند در فصل بهار قرآن روشن است.

اینک در آستانه وزیدن نسیم فرح‌بخش عید سعید فطر، عید بندگی بندگان مخلص خدا، ضمن تبریک فرارسیدن این عید به همه همکاران گرانقدرم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”، از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم که بهترین تقدیرها در شب‌های قدر، برای بندگان خالصش، رقم خورده باشد و رحمت و برکات رمضان، تا رمضانی دیگر در زندگی همه ما، جاری و ساری باشد.

تورج دهقانی زنگنه
رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

***

پیام تبریک کاپیتان تسویه چی مدیر عامل ساها به مناسبت عید سعید فطر

بسمه الله الرحمن الرحیم

“اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ وَاَعُوذُ بِکَ مِمّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمُخْلِصوُنَ”

عید فطر پاداش عظیمی است برای بندگان با ایمان که با تقوا و پرهیز کاری در ماه میهمانی خدا به جهاد اکبر پرداخته ، روح و جان خود را در معرفت بی پایان الهی زلال ساخته اند.
خداوند متعال را شاکرم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را به ما عنایت فرمود تا بتوانیم از نعمات ماه نزول قرآن و شبهای پر برکت قدر بهره مند گردیم.
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی ، همچنین تبریک و تهنیت حلول ماه شوال وعید رحمت و مغفرت ، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم که بتوانیم با همکاری و همدلی یکدیگر در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاصه صنعت هوانوردی کشور در پرتو عنایات حضرت مهدی ( عج) و منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) کوشا باشیم.
مدیرعامل
خلبان دکتر محمد تسویه چی

***

پیام تبریک کاپیتان قادری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل هواپیمایی آسمان به مناسبت عید سعید فطر

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمای ماهان به مناسبت عید سعید فطر

هواپیمایى ماهان حلول ماه شوال و عید سعید فطر‌ را به همه مسلمانان تبریک عرض می نماید.

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمای سپهران به مناسبت عید سعید فطر

خدایا! خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده… آمین
عید سعید فطر بر شما مبارک

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی کیش / کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران / کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / کانال تلگرامی انجمن شرکت های هواپیمایی / کانال تلگرامی هواپیمایی ماهان / کانال تلگرامی هواپیمایی سپهران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو