پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام برخی از مدیران صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آزادسازی خرمشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 299532 // // // // خبر مهم


پیام برخی از مدیران صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آزادسازی خرمشهر

جمعی از مدیران فعال در صنعت هوانوردی کشور و همچنین روابط عمومی های محترم، در پیام هایی جداگانه اقدام به تبریک و تهنیت سالروز آزاد سازی خرمشهر نمودند.


پیام برخی از مدیران صنعت هوانوردی کشور به مناسبت آزادسازی خرمشهر

جمعی از مدیران فعال در صنعت هوانوردی کشور و همچنین روابط عمومی های محترم، در پیام هایی جداگانه اقدام به تبریک و تهنیت سالروز آزاد سازی خرمشهر نمودند.

پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفت.

سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: « سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر، تجلی‌گر مقاومت و پایداری تاریخ این مرز و بوم است که روحیه جانفشانی، ایثار و مقاومت ملت ایران را به جهانیان شناساند؛ ملتی که با ایمان و اعتقاد عمیق خود، تصویری به یادماندنی و غرورآمیز از مقاومت و ایثار در دفاع از ایران سربلند را در قاب خاطره تاریخ ثبت نمود و این خود نشانه شجاعت، مقاومت و فداکاری مردان و زنانی است که توانستند انقلاب را در ادامه همچنان با صلابت به پیش برده و از آن دفاع نمایند.»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: «حال ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن عملیات فتح خرمشهر، در سال جهش تولید، سالروز این پیروزی بزرگ الهی را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب، خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و خصوصا همکاران پرتلاش شرکت، تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق خدمتگزاری همگان را در مسیر پاسداشت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت دارم.»

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

بسمه‌تعالی

سوم خردادماه روز ملی مقاومت، ایثار، پیروزی و حماسه آزادسازی خرمشهر، برگی زرینی از تاریخ پر از رشادت و دلاورمردی ۸ سال دفاع مقدس است.

حماسه‌ای که با اتکا به خداوند متعال و اعتماد و ایمان به فرماندهان جوان آن دوران، ابهت دشمن تا دندان مسلح را شکست؛ دشمنی که حمایت تمامی قدرت‌های بزرگ و کشورهای صنعتی را به همراه داشت.

این روز پرافتخار، گرامیداشت جوانان برومندی است که با خون خود جای‌جای خرمشهر را رنگین نمودند تا ذره‌ای از خاک سرزمین‌مان کم نشود و عظمت این پیروزی را برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار گذاشتند.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”، ضمن تبریک فرارسیدن سوم خردادماه، یاد و خاطره شهدای آزادسازی خرمشهر را گرامی می‌دارد.

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی ماهان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

هواپیمایى ماهان سوم خرداد، سالروز آزادسازى خرمشهرِ قهرمان، توسط فرزندان غیور ایران زمین را به همه ایرانیان تبریک عرض می نماید.
یاد و خاطره همه شهیدان این مرز و بوم گرامى باد.

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی ایران ایرتور به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

سالروز آزادی خرمشهر گرامی باد

***

پیام تبریک روابط عمومی هواپیمایی کاسپین به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

سوم خرداد ؛ سالروز آزادسازی خونین شهر ، خرمشهر قهرمان گرامی باد

خرمشهر نماد مقاومت ، ایثار و پیروزی

***

پیام تبریک روابط عمومی فرودگاه پیام به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

***

پیام تبریک روابط عمومی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

بسمه تعالی
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

سالگرد حماسه عظیم آزاد سازی خرمشهر و روز ملی مقاومت و پیروزی را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

رامین آذری

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی

منابع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران / کانال تلگرامی هواپیمایی ماهان / کانال تلگرامی فرودگاه پیام / کانال تلگرامی ایران ایرتور / کانال تلگرامی هواپیمایی کاسپین / کانال تلگرامی اخبار هوانوردی تبریز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو