پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروژه ای که تا افتتاح، مدیریت چهار وزیر را دید

تاریخ خبر: // کد خبر: 300308 // // // خبر مهم


پروژه ای که تا افتتاح، مدیریت چهار وزیر را دید

نماینده منتخب مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح توسعه فرودگاه رامسر ۴ وزیر را به خود دیده است.


پروژه ای که تا افتتاح، مدیریت چهار وزیر را دید

سید شمس الدین حسینی نماینده مردم تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه باند جدید فرودگاه رامسر با بیان اینکه ۱۲ سال پیش مجوز تخریب ساختمان‌های نهاد ریاست جمهوری را اخذ کردیم، گفت: این پروژه ۴ وزیر به خود دیده است و از سال ۹۳ به طور کامل متوقف شده بود.

او افزود: با آمدن آقای اسلامی به وزارت راه و شهرسازی این وزارتخانه تبدیل به وزارت کار شد و با تلاش همه مسئولان شاهد بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر هستیم.

حسینی با بیان اینکه برای توسعه استان گروه بندی‌ها، ارزشی ندارد ، ادامه داد: توسعه این استان نیاز به زیرساخت دارد و باید همه در کنار هم برای توسعه زیرساخت‌ها تلاش کنیم و برای تجهیز ترمینال و توسعه ناوبری فرودگاه رامسر و کمربندی شهرستان هم باید نگاهی ویژه ای شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه رفاه ساکنان رامسر و تنکابن یک اصل است، گفت: باید از پتانسیل فرودگاه برای توسعه اقتصاد و گردشگری منطقه بهره برد.

حسینی همچنین از اسلامی وزیر راه، امیرمکری رییس فرودگاه‌های کشور، حسین زادگان استاندار، شریعت نژاد نماینده سابق، آزاد فرماندار و مسئولان محلی برای توسعه فرودگاه رامسر قدردانی کرد.

ویدئویی از آئین بهره‌برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با فرود ایرباس ۳۱۹ به رجیستر EP-IEQ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران:

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران / کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو