پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود اضطراری فوکر شرکت آسمان در فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 301391 // // // // // //


فرود اضطراری فوکر شرکت آسمان در فرودگاه مهرآباد

یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان لحظاتی پیش در فرودگاه مهراباد به دلیل نقص فنی در موتور شماره ۱ فرود اضطراری داشت.


فرود اضطراری فوکر شرکت آسمان در فرودگاه مهرآباد

یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان با شماره پرواز ۶۲۶ و رجیستر EP-ATF ، لحظاتی پیش در فرودگاه مهراباد به دلیل نقص فنی در موتور شماره ۱ فرود اضطراری داشت. پرواز شرکت آسمان در مسیر تهران-کرمانشاه به دلیل نقص فنی مجبور به برگشت به فرودگاه مهرآباد شد.

پیمان صابریان (رییس اورژانس تهران) درباره جزییات این حادثه گفت: فرود اضطراری یک فروند هواپیما در فرودگاه مهراباد در ساعت 21:44 به سامانه اورژانس تهران اطلاع داده می شود. وی ادامه داد: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. خوشخبتانه در این حادثه تاکنون مصدومی گزارش نشده است.

اعلام علت فرود اضطراری هواپیما در مهرآباد

پیمان صابریان رییس اورژانس تهران درباره فرود اضطراری یک فروند هواپیما گفت: طبق گزارش رسیده به علت باز نشدن چرخ های هواپیما ابتدا اعلام اضطرار کرده است ولی بعد از لحظاتی این مشکل مرتفع شده است و رفع اضطرار اعلام شده است. وی ادامه داد: در ساعت 21:44 یک مورد حادثه فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه مهرآباد به اورژانس کشور اعلام می شود. در حال حاضر تمام مسافران از این هواپیما به ترمینال منتقل شدند و تا این لحظه گزارش مصدومیت برای هیچ مسافری اعلام نشده است.

اطلاعیه صادره از روابط عمومی آسمان(ارسالی در روز بعد) :

پرواز تهران- کرمانشاه به شماره 626 شرکت هواپیمایی آسمان که شب گذشته دهم خرداد ماه 1399فرودگاه مهرآباد را به مقصد کرمانشاه ترک نمود پس از برخاستن از باند فرودگاه مهرآباد و در ادامه مسیر پروازی با رویت اشکال در کارکرد بهینه موتور توسط خلبان و با تشخیص ایشان و به جهت رعایت استانداردهای ایمنی، در سلامت و ایمنی کامل به مبدا بازگشت. که با تمهیدات شرکت هواپیمایی آسمان مسافران محترم با هواپیمای جایگزین به مقصد اعزام گردیدند.
روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی به دلیل تغییر در برنامه این پرواز؛ باطلاع می رساند رعایت اصول ایمنی و سلامتی مسافران از اولویت و خط مشی شرکت هواپیمایی آسمان می باشد. و شایان ذکر است در حال حاضر هواپیمای مذکور هم اکنون عملیاتی می باشد. در پایان ضمن تشکر از تمام اصحاب رسانه که به اطلاع رسانی دقیق و حقیقی مانع از نگرانی های خانواده های محترم مسافرین و کادر پرواز مذکور شدند بدینوسیله از همه سازمانها و ارگان های محترم درخواست می گردد از اعلام نظرهای غیرکارشناسی و غیر موثق خودداری نمایند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت اکوفارس / روابط عمومی آسمان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو