پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای ایران ایر در فرودگاه ارومیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 301784 // // //


افزایش پروازهای ایران ایر در فرودگاه ارومیه

مدیرکل عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی از افزایش پروازهای ایران ایر در آینده نزدیک از فرودگاه ارومیه خبر داد.


افزایش پروازهای ایران ایر در فرودگاه ارومیه

مدیرکل عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی از افزایش پروازهای ایران ایر در آینده نزدیک از فرودگاه ارومیه خبر داد مدیرکل عملیات شعب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی در حاشیه مراسم معارفه حمید فرج الهی به عنوان مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در استان در دیدار با محمدعلی نائل قراملکی، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی عنوان کرد: باید همکاری بین شرکت هواپیمایی ایران ایر و اداره کل فرودگاه های آذربایجان غربی افزایش یابد و امیدواریم  شاهد افزایش پروازهای این شرکت در آینده نزدیک از فرودگاه ارومیه باشیم.

همچنین مدیرکل فرودگاهای استان آذربایجان غربی در سخنانی با تاکید کرد:  هدف اصلی این اداره کل هم افزایی، تعامل و هماهنگی همه جانبه با شرکت های هواپیمایی است.

قراملکی  با اشاره به اینکه حمل  و نقل از مولفه ها و زیرساخت های اساسی توسعه است، گفت: حمل و نقل هوایی در این استان که همجوار با کشورهای دیگر است، نقش موثری را در توسعه اقتصادی ایفا می کند.

وی افزود: شرکت هواپیمایی ایران ایر از نیروهای با ارزش و با تخصص بالایی برخوردار است و حاصل عملکرد این مجموعه در ارتقای سطح ارایه خدمات به مسافران در فرودگاه ارومیه سهم بسزایی داشته است.

قراملکی با اشاره به برقراری یک پرواز شب خواب در فرودگاه ارومیه بر لزوم برنامه ریزی برای برقراری  پرواز از تهران به سمت ارومیه در ساعات الیه صبح تاکید کرد.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی همچنین انتصاب حمید فرج الهی را به عنوان مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان غربی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که با حضور وی شاهد هماهنگی و تعامل هرچه بیشترو توسعه پروازها باشیم.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو