پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نشست مسئول بسیج کارمندان استان سمنان با رئیس فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 302502 // // // خبر مهم


نشست مسئول بسیج کارمندان استان سمنان با رئیس فرودگاه

نشست صمیمی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان و فرمانده حوزه مرکزی ادارات کل استان با رئیس فرودگاه سمنان صورت گرفت.


نشست مسئول بسیج کارمندان استان سمنان با رئیس فرودگاه

در این نشست شجاعی رئیس فرودگاه سمنان گفت: با توجه به اینکه فرودگاه سمنان هنوز نیمه کاره است اما راه اندازی شده و حتی چند پرواز نیز به سمت مشهد مقدس داشته است.

وی ضمن ابراز خوشحالی در خصوص احداث فرودگاه در سمنان و نام گذاری بلوار فرودگاه به نام شهدای مدافع حرم ارادت خود را نسبت به شهداء و بسیج ابراز نمودند.

شجایی در خصوص ایجاد پایگاه مقاومت بسیج در فرودگاه گفت :بحث سازندگی وجود دارد که بتوانیم در صورت ساخت از بسیج سازندگی سپاه استفاده نمائیم .

دهرویه مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان نیز درخصوص ایجاد افتتاح پایگاه بسیج در فرودگاه سمنان گفت: معرفی یک فرد از طرف فرودگاه جهت فرماندهی پایگاه فرودگاه سمنان الزامی است.

وی افزود: هر پایگاهی که در هر اداره ایجاد می شود در اصل ایجاد یک ظرفیت می نماید و ارتباط دستگاه های اجرایی با یکدیگر به عنوان استفاده از ظرفیت های یکدیگر حساب می شود .

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با بیان اینکه اولین کاری که می شود  انجام داد شناسایی ظرفیت های همدیگر است تصریح کرد: با شناخت ظرفیت های دستگاه های اجرایی می توان در خصوص تحقق شعار سال تصمیم گیری نمود .

دهرویه بیان کرد: ما می توانیم با برگزاری همایش های بین المللی در دستگاه های اجرایی و شناخت ظرفیت فرودگاه روند افزایش استفاده از فرودگاه را در دستور کار قرار دهیم.

وی گفت: وقتی فرماندهان پایگاه ها از ظرفیت فرودگاه آگاهی داشته باشند می توانند از پروازهای داخلی برای انتقال خانواده شهداء هر اداره برای سفر به مکان های زیارتی استفاده نمایند .

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان گفت: ان شاالله در فرصت آینده بتوانیم با گردآوری تعدادی از فرماندهان پایگاه ها در این دستگاه بتوانیم پایگاه این فرودگاه را افتتاح نماییم و یک بازدید صورت گیرد و بواسطه آن بتوانند یک گفتمان استفاده از ظرفیت فرودگاه را در سطح استان تبلیغ نمایند .

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از بسیج


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو