پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 302646 // // // // خبر مهم


پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

پایگاه خبری – تحلیلی ایرلاین پرس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در گزارش زیر، اقدام به انعکاس پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در این خصوص نموده است.


پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

پایگاه خبری – تحلیلی ایرلاین پرس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در گزارش زیر، اقدام به انعکاس پیام تسلیت مدیران و روابط عمومی های صنعت هوانوردی در این خصوص نموده است.

پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب و همچنین سالگرد شهادت یاران ایشان در سرکوب قیام پانزده خرداد را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

“گل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز”

چهاردهم خرداد سالگرد رحلت مصلح کبیر و طلایه دار اسلام ناب محمدی(ص)، حضرت امام خمینی(ره) است. مردی که خورشیدوار ظهور کرد و اکنون در سالروزغروبش به سوگ ایستاده ایم و قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، برگی دیگر از تاریخ مقاومت و ایثار مردمان این مرز و بوم را به یاری آن امام راحل ورق زد.

امام خمینی(ره)، با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود که از نظر عمق و گستردگی و آثار با هیچ کدام از نهضت های صدساله اخیر قابل مقایسه نیست.

جهان اسلام در عصر حاضر وام دار امام خمینی(ره) و آرمان های والای او است که اسلام ناب محمدی را در برابر اسلام امریکایی قرار داد و او فریادگر پیوند محکم دین و سیاست و فراخواننده مردم مسلمان برای استقرار حکومت اسلامی است.

“خمینی عظیم” رهبری است که مسلمانان و مستضعفان را در مبارزه علیه ظلم و استبداد یاری کرد و جهان اسلام را حیاتی نو بخشید. او به امت اسلامی وحدت بخشید.

دعوت به یگانگی و همدلی، بخش مهمی از پیام ها و سخنرانی های آن فرزانه بود. امام خمینی(ره)، هرگونه حرکتی را که به تفرقه صفوف مسلمانان منجر شود و سلطه استعمار را بر کشورهای اسلامی در پی داشته باشد، جایز نمی دانست.

امام خمینی(ره)، با ایمان راسخ به خداوند متعال و بینش صحیح نسبت به هستی و انسان و ارتباط نزدیک با قرآن و عترت و التزام عملی به احکام الهی، به مرتبه والایی از عبودیت دست یافت. همین روحیه عبودیت و باور قلبی بود که به تمام امور زندگی او محتوای عبادی و صبغه الهی بخشیده بود.

اکنون سی و یک سال است که راه امام توسط خلف صالح ایشان ادامه یافته است. این روزها فرصت خوبی است برای اندیشیدن به آرمان های والا و اندیشه های عمیق و تابناک آن ابرمرد تاریخ معاصر اسلام که باید بیش از هر چیز تلاش کنیم تا غبار فراموشی بر اندیشه های امام ننشیند.

رحلت حضرت امام خمینی(ره)، نیز همچون حیاتش منشأ بیداری و نهضتی دوباره و راه و یادش جاودانه شد که باید با توجه به توصیه های آن بزرگ مرد تاریخ، در حفظ و حراست از اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی اهتمام ورزیم.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.


پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد، سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «بسم رب الشهدا و الصدیقین، سالگرد ارتحال معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را در حالی به سوگ می‌نشینیم که امام راحل (ره) با اعتقادی راسخ و استقامتی بی‌نظیر و با تکیه بر جایگاه همیشه ماندگارخویش در قلوب ایرانیان، نظامی را بنیان نهاد که همواره طلایه‌دار بسط و نشر ارزش‌های اصیل اسلامی بوده است.»

وی ادامه داده است: « در این میان ۱۵خرداد نیز به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ایرانیان علیه استبداد و استعمار، با نام و اندیشه او، پیوندی همیشگی داشته و دارد.شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در سالروز این قیام سرنوشت ساز و ارتحال ملکوتی آن پیرِ فرزانه، بار دیگر با آرمان‌های بزرگ و والای رهبر گرانقدر انقلاب تجدید پیمان نموده که ضمن پیروی از منویّات معظم له و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، همچنان ادامه دهنده‌ی راه امام و شهدا بوده باشد.»

 


پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به مناسبت رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت شهدای گرانقدر قیام خونین ١۵ خرداد پیامی صادر کرد.

متن پیام محمد مهدی کربلایی به شرح زیر است :

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به ‌عنوان اعجاز قرن، آن‌چنان با نام و یاد امام راحل(ره) عجین شده که به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

نیمه خرداد، یادآور خاطرات غم انگیز و به سوگ نشستن ملت شریف ایران در غم فراق امام عظیم‌الشأن، حضرت روح الله الموسوی الخمینی(ره) و همچنین شهادت جمعی از مدافعان نهضت عظیم بیداری اسلامی و حماسه آفرینی های امت شهیدپرور ایران اسلامی در قیام ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ است.

اینجانب ضمن بزرگداشت و اَدای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١۵ خرداد، این ایام را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگوار ایران اسلامی و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت عرض نموده؛ امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمان های والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام بوده و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

محمد مهدی کربلایی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)


پیام تسلیت روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی فرودگاه بین المللی پیام به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی انجمن شرکت های هواپیمایی به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

بسمه‌تعالی

سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ را به عموم مردم شریف ایران و همکاران محترم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمائیم.

بی‌‏تردید فقدان آن عبد صالح خدا به عنوان شخصیتی برجسته و دوراندیش برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر خواهد بود.

حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.

یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت، استبداد و به ثمرنشستن اراده‌ ملت بزرگ ایران و نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ بیداد در کشور محسوب می‌شود.

امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری، برای اعتلای نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش می‌نماییم.


پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی آتا به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی ایران ایرتور به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی تابان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)


پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی آسمان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وزارت راه و شهرسازی / شرکت فرودگاه ها / شرکت شهر فرودگاهی امام / کانال تلگرامی پیام نیوز / کانال تلگرامی هواپیمایی آتا / صفحه اینستاگرام هواپیمایی ایران ایرتور / کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران / کانال تلگرامی انجمن شرکت های هواپیمایی / کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / صفحه اینستاگرام هواپیمایی تابان / کانال تلگرامی اخبار هوانوردی و فرودگاه OIII


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو