پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشف ارز قاچاق در فرودگاه بین‌المللی امام (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 302783 // // //


کشف ارز قاچاق در فرودگاه بین‌المللی امام (ره)

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: ۲۱ هزار و۵۰۰ دلار آمریکا به ارزش یک میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال توسط پلیس فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) کشف و فرد متخلف به پرداخت جریمه ۳ میلیارد و۹۶۳ میلیون ریالی محکوم شد.


کشف ارز قاچاق در فرودگاه بین‌المللی امام (ره)

احمدجعفری نسب اظهار داشت: ماموران پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) هنگام بازرسی از فرد مشکوک این میزان ارز قاچاق را از فرد متخلف کشف و ضبط کردند.
وی خاطرنشان کرد: فرد متخلف با تشکیل پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران معرفی شد و محکوم به پرداخت سه میلیارد و ۹۶۳ میلیون ریال جریمه شده است.
جعفری نسب افزود: گشت های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی، صمت، فرمانداری، اصناف با همکاری پلیس اقتصادی تمامی اصناف، مراکز عرضه کالا و انبارهای شهرستان ری را زیر ذره بین خود دارند و با هرگونه قاچاق و یا عرضه گران کالا به شدت برخورد می کنند.
این مسئول با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
جعفری نسب اضافه کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.
شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو