پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نوسازی و استانداردسازی پد هلیکوپترآمبولانس پایگاه اورژانس هوایی سمنان

تاریخ خبر: // کد خبر: 303016 // // //


نوسازی و استانداردسازی پد هلیکوپترآمبولانس پایگاه اورژانس هوایی سمنان

مدیر حوادث و رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از نوسازی و استانداردسازی پد هلیکوپترآمبولانس پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه سمنان خبر داد.


نوسازی و استانداردسازی پد هلیکوپترآمبولانس پایگاه اورژانس هوایی سمنان

دکتر محمد اطهری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به لزوم بروزرسانی و استانداردسازی پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه سمنان اظهار کرد: پد هلیکوپترآمبولانس مطابق استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری رنگ آمیزی و نوسازی شد.

وی با اشاره به اهمیت پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد: تا کنون 208 مأموریت توسط پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه سمنان انجام شده است.

مدیر حوادث و رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: در جریان انجام این 208 مأموریت 313 بیمار و مصدوم توسط پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به به مراکز درمانی استان منتقل شده است.

دکتر اطهری با اشاره به فعالیت نزدیک به دو ساله پایگاه اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: سرعت عمل بالای اورژانس هوایی در این دو ساله به فرآیند نجات و درمان بیماران در استان کمک شایانی کرده است.

مدیر حوادث و رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه اورژانس سمنان دارای یک پایگاه اورژانس هوایی است افزود: سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بهره‌مندی از اورژانس هوایی، بیش از ۲۰ پایگاه جاده‌ای، چندین پایگاه متعدد شهری و روستایی و…نقش مهمی در مدیریت حوادث و درمان مصدومین و بیمارزان دارد.

استان سمنان علاوه بر اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی دارای یک بالگرد امدادی است که تحت مدیریت هلال‌احمر استان فعالیت می‌کند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو