پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهبود فضای کسب و کار در دوران پسا کرونا در فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 303046 // // //


بهبود فضای کسب و کار در دوران پسا کرونا در فرودگاه مهرآباد

نخستین جلسه بهره برداران غرف خدمات تجاری فرودگاه مهرآباد برای اتخاذ تدابیر لازم و بررسی راهکارهای ارتقای خدمات فرودگاهی و بهبود فضای کسب و کار در شرایط پسا کرونا برگزار شد.


بهبود فضای کسب و کار در دوران پسا کرونا در فرودگاه مهرآباد

نخستین جلسه بهره برداران غرف خدمات تجاری فرودگاه مهرآباد برای اتخاذ تدابیر لازم و بررسی راهکارهای ارتقای خدمات فرودگاهی و بهبود فضای کسب و کار در شرایط پسا کرونا برگزار شد. در این جلسه که  با حضور بهره برداران غرف تجاری ترمینال های فرودگاه برگزار شد،
ناصر آقائی، مدیرکل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی با برشمردن سیاست های شرکت در ارتقای خدمات فرودگاهی درباره نحوه انعقاد و تمدید قراردادهای سنواتی، استقرار صندوق های فروش متمرکز، حضور برندها و حمایت از شرکت هایی که با حسن ارایه خدمات فرودگاهی شریک تجاری خوبی برای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستند، توضیح داد.

آقایی با بیان اینکه جلسات همفکری با بهره برداران زمینه ساز تعامل و هم افزایی بیشتر در توسعه کسب و کار است، افزود: برای رونق فعالیت های غرف تجاری در ترمینال های فرودگاه نیازمند بازنگری در روش ها و اتخاذ تدابیر جدید هستیم.

وی به رویکرد هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در برنامه ریزی جهت رونق کسب وکار و کاهش خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا اشاره  و بهره مندی از حمایت مصوبات هیات تشخیص را مشروط به عدم اخراج کارکنان اعلام کرد.

در ادامه بهره برداران به بیان  نگرانی ها، دیدگاه ها و پیشنهادهای خود  در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های شرکت پرداختند.

بازنگری در اسناد فراخوان ها، آموزش کارکنان و فروشنده ها ، به کارگیری پتانسیل نرم افزار فروش یکپارچه و ایجاد باشگاه مشتریان برای مسافران فرودگاه از جمله این موارد بود.

در این جلسه معاون تسهیلات فرودگاه مهرآباد بر لزوم رعایت بهداشت، غرفه آرایی و چیدمان مناسب، برخورد مطلوب و استفاده از پوشش مصوب کارکنان تاکید کرد.

رییس اداره حراست نیز بر ضرورت آگاهی و آموزش امنیتی کارکنان و عدم تغییرات پیاپی فروشندگان تاکید کرد.

همچنین رییس اداره بررسی و مطالعات از راه اندازی نرم افزار صندوق فروش در یک ماه آتی خبر داد.

عطاءالهی، معاون اداره کل بازرگانی و سرمایه گذاری نیز  آمادگی خود را برای بررسی پیشنهادهای بهره برداران در بخش های مختلف جهت بهبود امور اعلام کرد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو