پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عیادت امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش،از خلبان بازنشسته «احمد سلیمانی»

تاریخ خبر: // کد خبر: 303144 // // //


عیادت امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش،از خلبان بازنشسته «احمد سلیمانی»

فرمانده نیروی هوایی ارتش در دیدار با خلبان پیشکسوت «احمد سلیمانی» با بیان این که درس های دفاع مقدس دایره المعارف جامعی برای همه دوران ها است، تاکید کرد: قدر شناسی از میراث داران حماسه های خلق شده در دفاع مقدس ، تکلیف همه ی مسئولین است.


عیادت امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش،از خلبان بازنشسته «احمد سلیمانی»

امیر سرتیپ نصیرزاده در این دیدار، ضمن تمجید از حضور غیرتمندانه، فعال و اثرگذار این خلبان پیشکسوت در عملیات های ۱۴۰ فروندی ، حمله به الولید و مرصاد، با اشاره به اینکه درس‌های دفاع مقدس دایره المعارف جامعی برای همه دوران ها است، گفت: بازخوانی همه زوایای پیدا و پنهان سال های دفاع مقدس و الگو گرفتن از فرهنگ‌ ایثار و جهاد، ظرفیت حل مشکلات امروز جامعه را در ابعاد مختلف دارد .

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به حضور اثرگذار خلبان سلیمانی و دیگر خلبانان نیروی هوایی در عملیات مرصاد گفت: وعده صادق خداوند در عملیات مرصاد بیش از همیشه به رخ دشمنان کشیده شد و برای همیشه طومار توان نظامی منافقین کوردل درهم پیچیده شد .

در پایان این دیدار ، ضمن اعلام آمادگی برای پیگیری روند درمان سرهنگ خلبان احمد سلیمانی ، با اهدا لوح از سال ها ایثارگری و رشادت این خلبان پیشکسوت هواپیمای F-4 در عملیات های متعدد در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانالِ سایتِ مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی

 


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین