پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دیدار مدیرعامل کیش ایر با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ خبر: // کد خبر: 303448 // // // خبر مهم


دیدار مدیرعامل کیش ایر با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

توسعه صنعت هوانوردی و توجه و تاکید بر پرورش فارغ التحصیلان توانمند جهت فعالیت در حوزه هوانوردی، محور گفتگوی دکتر شرفبافی با دکتر طهرانچی بود. پیشنهاداتی همانند راه اندازی و ایجاد دانشگاه تخصصی هوانوردی، مدرسه عالی گردشگری، صنعت هتلداری و تحصیل کارکنان کیش ایر ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


دیدار مدیرعامل کیش ایر با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

این جلسه در محل دانشگاه آزاد و با حضور دکتر طهرانچی( ریاست محترم دانشگاه)، دکتر شرفبافی(مدیرعامل محترم کیش ایر) و معاون و دستیار ویژه این ایرلاین برگزار شد.

در این جلسه ، دکتر شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی کیش با توجه به اهمیت نیروی انسانی متخصص در توسعه صنایع (خصوصا صنایع های تک ) و تاثیرات غیرقابل انکار توانمندی دانشگاهها بر آموزش و پرورش فارغ التحصیلان توانمند، گلایه مند از کمبود محتوای آموزشی در صنعت هوانوردی بوده و در خصوص مشکلات و نواقص موجود توضیحاتی ارائه کردند. بر این قاعده و بعنوان راهکار ، پیشنهاداتی درباره راه اندازی و ایجاد دانشگاه تخصصی هوانوردی، مدرسه عالی گردشگری، صنعت هتلداری و تحصیل کارکنان کیش ایر با دکتر طهرانچی ، مطرح گردید.

در ادامه جلسه دکتر طهرانچی در خصوص اقدامات آموزش از راه دور و وضعیت دانشجویان دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه نمود و در خصوص طرح هواپیمایی کیش مبنی بر ایجاد کانون آموزش هوانوردی بصورت دانشگاهی در کشور استقبال و اعلام آمادگی کرد. وی افزود ، در واحد های مختلف دانشگاه ازاد همانند واحد پرند ، واحد هتلداری دوبی و واحد اردبیل، امکان ایجاد دانشگاه هوانوردی وجود دارد و دانشگاه آزاد اسلامی آماده ورود موثر به حوزه هوانوردی است.

همچنین بنا گردید در جلسه دیگری در خصوص سرای نوآوری در حوزه هوانوردی، استفاده از قدرت شبکه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی با دارا بودن پانصد شعبه و اقدامات مورد نیاز جهت راه اندازی دانشگاه هوانوردی بحث، گفتگو و تصمیم گیری شود .

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از روابط عمومی کیش ایر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو