پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز به کیش و عشق‌آباد از بجنورد در حال پیگیری است

تاریخ خبر: // کد خبر: 304186 // // //


پرواز به کیش و عشق‌آباد از بجنورد در حال پیگیری است

استاندار خراسان شمالی با اشاره به پیگیری برای افزایش پروازهای فرودگاه بجنورد گفت: برقراری پرواز به جزیره کیش و عشق آباد در حال پیگیری است.


پرواز به کیش و عشق‌آباد از بجنورد در حال پیگیری است

به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمدعلی شجاعی در نشست با اعضای ستاد توسعه مردمی استان و مدیر فرودگاه بجنورد، اظهار کرد: اگر مسئولی به مردم خدمت می‌کند وظیفه اوست اما اگر تشکلی مردمی برای مردم استان خدمت می‌کنند نشان از دغدغه مندی، خلوص و پاکی نیت آنان است.

وی افزود: از ابتدای ورودم به استان یکی از اولویت‌های کاری‌ام افزایش پروازهای فرودگاه بجنورد بوده است که به‌زودی نیز تعداد پروازها از تعداد فعلی بیشتر می‌شود و برقراری پرواز به جزیره کیش نیز در حال پیگیری است.

استاندار خراسان شمالی همچنین افزود: در سفر سال گذشته به ترکمنستان موافقت‌نامه برقراری پرواز بجنورد – عشق‌آباد امضاشده است که در حال پیگیری تحقق آن هستیم. وی در این جلسه خطاب مدیر فرودگاه بجنورد گفت: از ظرفیت ستاد توسعه مردمی استان در رونق فرودگاه و توسعه آن استفاده شود.

شجاعی در ادامه این نشست پیگیری افزایش پروازها و بازسازی، توسعه و تجهیز فرودگاه را از اولویت‌های مهم کاری مدیر جدید فرودگاه بجنورد برشمرد و بر تحقق آن تأکید کرد.

استاندار خراسان شمالی بابیان اینکه فرودگاه بجنورد در توسعه استان بسیار مؤثر است، گفت: فرودگاه متعلق به همه مردم و برای رفاه حال آنان است.

منبع : با اندکی تلخیصو اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو