پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در پرواز بوشهر – تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 304469 // // //


عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در پرواز بوشهر – تهران

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در پروازهای هواپیمایی بوشهر – تهران فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی‌شود.


عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در پرواز بوشهر – تهران

ابوذر دهدار در نشست اعضای شورای شهر با رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اظهار کرد: در مدیریت شهری همزمان با شیوع این ویروس اقدامات خود را آغاز کردیم که ضد عفونی سطح شهر، اماکن عمومی، تجاری، اداره‌ها، ناوگان حمل و نقل عمومی شهر، تمدید جایزه خوش حسابی و بخشودگی دو ماه اجاره اماکن تجاری و تفریحی که مالکیت آن‌ها به عهده شهرداری است و به دلیل کرونا تعطیل شده بود، موافقت با عقب افتادگی چک‌های سررسید شده و اختصاص فضاهای تبلیغاتی شهر برای ارائه پیام‌های آموزشی مبارزه با ویروس کرونا و تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی در همین راستا از مهمترین اقدامات شورا و شهرداری بود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری بوشهر در مبارزه با کرونا خوب عمل کرد، افزود: به ناگاه جهش عجیبی در ابتلاء به کرونا داشتیم که به نظر من احساس مسئولیت شهروندان در رعایت پروتکل‌ها کم شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه در پروازهای هواپیمایی از بوشهر به تهران فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی‌شود اضافه کرد: چه الزامی دارد در امتحانات، دانش آموزان حضور فیزیکی داشته باشند یا در حالی که ادارات ما با توجه به شرایط موجود ظرفیت دورکاری داشتند چرا دور کاری کارکنان برداشته شد؟

وی تصریح کرد: لازم است پایگاه مردمی مراجعه برای تشخیص ویروس کرونا در درمانگاه نبی اکرم باغ زهرا هرچه سریع‌تر جابجا شده تا مردم دچار نگرانی نشوند.

دهدار اضافه کرد: در جهت حمایت از کادر درمانی آمادگی داریم از ظرفیت‌های قانونی که اجازه می‌دهد در عرصه خدمات شهری و عوارض‌ها، معافیت‌هایی برای کادر درمانی اعمال کنیم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایمنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو