پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان در دستور کار است

تاریخ خبر: // کد خبر: 304591 // // //


بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان در دستور کار است

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی: بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان و نیازمندی مردم به فرودگاه برای تسریع در صدور مجوزها و تأمین اعتبارات لازم نیز در دستور کار است.


بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان در دستور کار است

محمد طلا مظلومی ضمن تأکید بر دیدار با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: این دیدار به منظور بررسی و پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه در بحث راه و مسکن صورت گرفته است.

وی افزود: بر مشکلات حوزه انتخابیه در انجام پروژه‌های جاده مواصلاتی بهبهان – رامهرمز، بهبهان – خیرآباد، بهبهان – آغاجاری، بهبهان – زیدون و آغاجاری – امیدیه تأکید شده است.

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی به اهمیت جاده‌های روستایی و برقراری زیرساخت لازم برای ارتباط به این شهرستان اشاره کرد و گفت: باید مقدمات لازم در راستای بهسازی و تعریض جاده‌های روستایی انجام شود.

مظلومی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه در بهبهان زمین‌خواری مشکلات بسیاری را برای مردم به وجود آورده است که باید اقدام‌های پیشگیرانه در این زمینه تشدید یابد.

مظلومی موقعیت دو شهرستان «بهبهان» و «آغاجاری» را از لحاظ ترانزیتی و جاده‌های پرتردد تشریح کرد و گفت: بالا بردن ضریب ایمنی از لحاظ روشنایی و نصب گارد ریل برای جلوگیری از حوادث احتمالی نیازهای اولیه راه‌سازی در این منطقه است که باید به طور فوری به آن اهتمام جدی صورت گیرد.

نماینده بهبهان و آغاجاری به وضعیت کم برخورداری شهرستان آغاجاری اشاره کرد و افزود: مشکل ابطال زمین‌های واگذار شده تعاونی برق به مردم با رایزنی و موافقت وزیر متبوع زمین‌های مذکور به مردم دوباره واگذار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: جاده‌های شهر منصوریه تعریض خواهد شد و اعتبار جاده منصوریه به کارخانه سیمان تکمیل شده است.

مظلومی افزود: بهبود وضعیت فرودگاه بهبهان و نیازمندی مردم به فرودگاه برای تسریع در صدور مجوزها و تأمین اعتبارات لازم نیز در دستور کار است.

بنا به گفته مظلومی، وزیر راه و شهرسازی به جایگاه شهرستان بهبهان در بحث راه‌های مواصلاتی اشاره کرده است، این وزارتخانه به رفع مشکلات مرتبط با آغاجاری توجه ویژه‌ای دارد و به برخی کمبودهای اعتباری در این حوزه اشاره کرد و قول داد تا این وزارتخانه در تخصیص منابع سال ۹۹ نگاه ویژه‌ای به شهرستان بهبهان داشته باشد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو