پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عضو هیات‌ رئیسه مجلس: تکلیف فرودگاه قم هرچه زودتر مشخص شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 304594 // // //


عضو هیات‌ رئیسه مجلس: تکلیف فرودگاه قم هرچه زودتر مشخص شود

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: متاسفانه در انجام چند پروژه در قم از جمله فرودگاه نمی توانیم جوابگو باشیم و باید هر چه زودتر این پروژه‌ها تعیین تکلیف شود.


عضو هیات‌ رئیسه مجلس: تکلیف فرودگاه قم هرچه زودتر مشخص شود

احمد امیرآبادی فراهانی عصر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی آزادراه قم – سلفچگان – راهجرد – اراک به نام سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: تلاش در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی به‌ویژه با همراهی مسئولان و حضور بخش خصوصی قابل‌تقدیر است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: قم در مرکز ایران و چهارراه مواصلاتی واقع‌شده و باید ازنظر راه، موردتوجه قرار گیرد و با مدیریت استاندار در قم، برخی از پروژه‌های نیمه‌تمام در این حوزه در زمان‌بندی تعیین‌شده به اتمام برسد تا در هزینه و زمان صرفه‌جویی شود.

وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی فعلی، صرفاً جهت پروژه‌های حساب‌شده جرئت کلنگ زدن وجود دارد و باید حساب‌شده، پروژه‌ها را آغاز کرد، ابراز کرد: با توجه به تحریم ظالمانه علیه ایران و همچنین شیوع بیماری فراگیر که اکثر کشورهای جهان را دچار وضعیت نامساعد اقتصادی کرده است، باید بتوان پروژه‌های مهم را به سرانجام رساند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حساب‌وکتاب دقیق و طبق زمان‌بندی مناسب لازمه اجرای پروژه‌هاست، این پروژه امروز آغاز به کار کرد و قرار است تا سال 1402 به اتمام برسد که باید با همدلی میان وزارت راه و شهرسازی و مدیران استانی و نمایندگان مردم قم بتوانیم در پیشبرد این پروژه گام برداریم.

امیرآبادی فراهانی ادامه داد: این پروژه که به نام شهید سلمیانی نام‌گذاری شده است که امیدواریم مایه خیروبرکت بوده و هم وضع اقتصادی سلفچگان را ارتقاء بخشیده و بخش زیادی از مشکلات راه و راهداری را رفع کند و بتواند در کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای اثرگذار باشد.

وی تصریح کرد: آزادراه یکی از پروژه‌های مهم است که با پیگیری لازم باید به سرانجام برسد؛ متأسفانه در انجام چند پروژه در قم ازجمله فرودگاه نمی‌توانیم جوابگو باشیم و باید هر چه زودتر این پروژه‌ها تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم قم در مجلس عنوان کرد: مجلس در حد توان خود در پیشرفت پروژه‌ها ورود می‌کند و دولت نیز باید به سهم خود ما را در ادامه راه یاری کند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو