پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برقراری پرواز تهران – یاسوج هواپیمایی ماهان از 24 خرداد

تاریخ خبر: // کد خبر: 304595 // // // //


برقراری پرواز تهران – یاسوج هواپیمایی ماهان از 24 خرداد

مدیر فرودگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از پرواز هواپیمای جت RJ شرکت ماهان در روز شنبه بیست چهارم خرداد بعد از تعطیلی بیش از سه ماهه خبر داد و گفت: پرواز هواپیمایی ماهان از تهران به یاسوج و بالعکس با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می‌شود.


برقراری پرواز تهران – یاسوج هواپیمایی ماهان از 24 خرداد

علی محسنیان اظهارداشت: با رایزنی‌های مستمری که انجام گرفت، هواپیمای جت RJ شرکت ماهان با 100 صندلی در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته از تهران به یاسوج و بالعکس جابجایی مسافران را انجام می‌دهد.

مدیر فرودگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه روزها و ساعات پرواز در فرودگاه یاسوج به تهران و بالعکس تغییر پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: در گذشته شرکت هواپیمایی ماهان  در روزهای دوشنبه و جمعه از تهران به یاسوج و بالعکس پرواز داشت اما اکنون این روزها به شنبه و چهارشنبه تغییر پیدا کرده‌ است.

وی گفت: ساعات پرواز نیز در روز شنبه ساعت 11 و 30 دقیقه از تهران به یاسوج و ساعت 13 و 50 دقیقه از یاسوج به تهران است.

محسنیان ساعات پرواز در روز چهارشنبه هر هفته از تهران به یاسوج را ساعت 12 و 30 دقیقه ذکر کرد و افزود: ساعت برگشت این پرواز از یاسوج به تهران نیز 14 و 50 دقیقه است.

وی ادامه داد: استمرار همیشگی پروازها و افزایش تعداد آنها به استقبال مسافران بستگی داشته و از مردم می‌خواهیم در این ارتباط همکاری بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند چرا که تعداد صندلی‌های هواپیمای فرودگاه یاسوج هم به اندازه مناسب امکان جابجایی را دارد.

مدیر فرودگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تغییرات گسترده‌ای که در حوزه‌های زیرساختی این فرودگاه انجام گرفته امکان فرود هواپیماهای با بدنه متوسط اکنون در فرودگاه یاسوج وجود دارد.

محسنیان با اشاره به برخی از این زیرساخت‌ها، یادآور شد: افزایش طول باند، افزایش PCN (مقاومت باند) و ارتقای شرایط فرودگاهی پس از 19 سال از عُمر فرودگاه یاسوج، شرایط برای نشست و برخواست برنامه‌ای هواپیمای جت بدنه متوسط اکنون در این فرودگاه فراهم شده است.

وی گفت: هواپیمای حامل رئیس جمهور، معاونین رئیس جمهور و وزرا بخوبی اکنون می‌توانند در فرودگاه یاسوج نشست و برخواست داشته و مثل گذشته نیست که با شرایط خاص پروازی برای چنین نشست‌هایی مواجه بودیم.

مدیر فرودگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته برای افزایش مقاصد پروازی از این فرودگاه به فرودگاه مشهد هم خبرداد و افزود: امیدواریم با استقبالی که مردم استان دارند در آینده نزدیک بتوانیم پرواز یاسوج _ مشهد و بالعکس را نیز به پروازهای این فرودگاه افزایش دهیم.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو