پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | 10 فرودگاه برتر جهان در سال 2020 از مسافران!

تاریخ خبر: // کد خبر: 304761 // // //


10 فرودگاه برتر جهان در سال 2020 از مسافران!

سالانه توسط سایت های مختلف و معتبر جهان فعالیت تمامی ایرلاین ها از تمامی جهات مورد بررسی قرار گرفته و در آخر لیستی از بهترین ایرلاین های جهان منتشر می شود.


10 فرودگاه برتر جهان در سال 2020 از مسافران!

سالانه توسط سایت های مختلف و معتبر جهان فعالیت تمامی ایرلاین ها از تمامی جهات مورد بررسی قرار گرفته و در آخر لیستی از بهترین ایرلاین های جهان منتشر می شود.بدون شک انتشار این لیست برای ایرلاین هایی که نام آن ها آورده شده است بسیار مفید بوده و تا حدودی باعث افزایش فروش بلیط هواپیما و محبوبیت آن ها در بین مسافران می شود.
این اتفاق برای تمامی فرودگاه های جهان نیز رخ می دهد، یعنی گروهی با استفاده از نظر مسافران و همچنین بررسی هایی که انجام می دهند سالانه لیستی که شامل 10 فرودگاه برتر جهان می باشد را ارئه می دهند که این اتفاق در کار و تعداد مسافران یک فرودگاه نیز تاثیر دارد.
در حال حاضر دنیای گردشگری بسیاری رقابتی شده و همه می کوشند با ارائه بهترین امکانات و جلب توجه مسافران فروش خود را بالا ببرند.  در ادامه با 10 فرودگاه برتر جهان در سال 2020، که در نظرسنجی انجام شده از مسافران رای آورده اند آشنا خواهیم شد.
این نظر سنجی در سال 2019 – 2020 انجام شده و اوایل سال 2020 منتشر شده است.

10 فرودگاه برتر جهان در سال 2020 از مسافران!

1- فرودگاه چانگی سنگاپور
این فرودگاه که در کشور سنگاپور واقع شده است و سال هاست که در رتبه بندی جهانی، رتبه اول را دارد.  فرودگاه چانگی سنگاپور با 5000 پرواز ورودی و خروجی در طول یک هفته که توسط 80 ایرلاین بین المللی انجام می شود مسافران را به بیش از 200 مقصد در دنیا متصل می کند.
فرودگاه چانگی به عنوان بهترین فرودگاه آسیا، بهترین فرودگاه جهان از نظر داشتن امکانات تفریحی معرفی شده است. جذاب ترین بخش این فرودگاه بزرگترین آبشار سرپوشیده و باغ های جنگلی معلق آن می باشند.
هتل این فرودگاه نیز بسیار منحصر به فرود می باشد در هنگام رزرو هتل خارجی از امکانات و طراحی این هتل نیز دیدن کنید.


2- فرودگاه هاندا توکیو
فرودگاه بین المللی توکیو با داشتن دو پایانه بزرگ و مجزا برای پرواز های داخلی و بین المللی نقش بسیار مهمی در پیشبرد توسعه گردشگری کشور ژاپن ایفا کرده است. این فرودگاه در لیست جهانی با احتلاف بسیار ناچیز رتبه دوم را کسب کرده است.
فرودگاه هاندا پاک ترین فرودگاه جهان، بهترین فرودگاه داخلی ژاپن با پیشرفته ترین امکانات در سال 2020 انتخاب شد.

3- فرودگاه حمد دوحه
فرودگاه حمد فرودگاه بین المللی کشور قطر واقع در پایتخت این کشور شهر دوحه می باشد که به فرودگاه حمد دوحه شناخته می شود. این فرودگاه با معماری خاص و داشتن مجموعه لوکس ترین ترمینال های جهان به عنوان سومین فرودگاه برتر جهان انتخاب شده است.
فرودگاه حمد بهترین فرودگاه خاورمیانه می باشد که بهترین کارکنان فرودگاهی را دارد.

4- فرودگاه اینچئون سئول
فرودگاه بین المللی اینچئون بزرگترین فرودگاه کره جنوبی و یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان می باشد که برنده بهترین فرودگاه ترانزیت جهان در سال 2020 شده است. البته این فرودگاه بار ها این جایزه را دریافت کرده است.
ترمینال 2 فرودگاه اینچئون به عنوان بهترین ترمینال فرودگاه جهان انتخاب شده است.

5- فرودگاه مونیخ
این فرودگاه دومین فرودگاه شلوغ در آلمان و دومین قطب اصلی اولین ایرلاین آلمان، ایرلاین لوفتهانزا می باشد. این فرودگاه با داشتن بیش از 150 فروشگاه خرده فروشی و حدود 50 رستوران، کافه، آبمیوه فروشی مانند یک مرکز شهر می باشد که به غیر از مسافران توجه بازدیدکنندگان بسیاری را جلب کرده است.
این فرودگاه بهترین فرودگاه مونیخ و بهترین فرودگاه اروپا مرکزی انتخاب شده است.

6- فرودگاه هنگ کنگ
فرودگاه بین المللی هنگ کنگ با بیش از 100 ایرلاین کار می کند که به 180 مقصد در سراسر جهان و 40 مقصد در چین متصل می شود.

فرودگاه هنگ کنگ

7- فرودگاه ناریتا توکیو
این فرودگاه بین المللی در شهر بزرگ توکیو ژاپن خدمت می کند و به عنوان قطب اصلی و بین المللی دو ایرلاین هواپیمایی ژاپن و نیپون ایرویز فعالیت می کند. ناریتا شلوغ ترین فرودگاه مسافربری کشور ژاپن می باشد.

8- فرودگاه چوبو سنترایر
این فرودگاه که اصلی ترین فعالیت ان در مقاصد داخلی ژاپن می باشد در مسیر های اسیایی و برخی مسیر های اروپایی نیز فعالیت داشته و در حال یکی از فرودگاه پیشرفته و بسیار خوب جهان می باشد.

9- فرودگاه شیفول آمستردام
این فرودگاه اصلی ترین فرودگاه هلند و از نظر حجم مسافران سومین فرودگاه شلوغ مسافران و یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان می باشد. در سال 2020 نیز به عنوان بهترین فرودگاه اروپای غربی انتخاب شده است.

10- فرودگاه کانسای
این فرودگاه در سال 1994 افتتاح شد و به سرعت به عنوان یک قطب مهم بین المللی در ژاپن انتخاب شد. فرودگاه کنسای ژاپن بهترین کارکنان فرودگاهی آسیا و جهان را دارد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت مجله نی نی بان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو